Zápas Votic byl jen pro silné nervy

Votice – V dalším kole fotbalové divize sehrály čtvrté Votice infarktový zápas pro diváky, když v poločase prohrávaly s béčkem Slavie Praha o tři branky, ale heroickým výkonem po přestávce vyrovnaly a byly blízko k výhře.

24.9.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: Jan Voráček

Marila Votice – Slavia Praha B 3:3

V úvodu to nevypadalo, že by měl být první poločas pro domácí tak tragický, když během čtvrthodiny vykopli Polodnovu střelu obránci z brankové čáry a Walter také neuspěl. Jenže v 16. minutě poprvé selhala nepříliš jistá obrana Votic a Červenka po kolmici zamířil mezi nohy Rondzika. O chvíli později se k míči po dlouhém pasu opět dostal Červenka, obešel brankáře a bylo to 0:2.

Domácí se rychle oklepali, ale v zakončení se jim nedařilo (Polodna, Jurdík a dvakrát Walter). V závěru poločasu opět udeřili hosté. Červenkovi ještě hattrick překazil Rondzik, který však těsně před odchodem do kabin nestačil na samostatnou akci Milutinoviče. „Propadli jsme v defenzivě, protože obrana špatně řešila základní věci prostorového bránění, ani brankář neměl svůj den, čehož Slavie z pěti útoků třikrát využila. My jsme naopak ani jednu ze čtyř šancí nedotáhli ke gólu,“ zlobil se po prvním poločase trenér Votic Ivan Pihávek.

Za zmínku z první půle ještě stojí řádění fanoušků Slavie, na jejichž zklidnění museli zasáhnout těžkooděnci. „Fanoušci Slavie přijeli totálně opilí, ve finále si mezi sebou natloukli a museli mezi ně policajti,“ nechápal Pihávek. Dokonce musela přijet i sanitka, když jednomu fanouškovi Slávie po pádu zapadl jazyk a od udušení mu pomohl slávistický doktor.

Do druhé půli vlétli domácí jako uragán a nechtěli se smířit s prohrou. Ihned po zahájení propálil Pilík po pasu Divíška Měsíčka. Jenže vzápětí mohlo být hotovo, ale Voráček po sóle trefil tyč. S postupujícím časem tlak Votic narůstal, Jurdíka ještě vychytal Měsíček, který ale následně nestačil na hlavičku Andrejeviče po trestném kopu Čupra. Vzápětí Voráček opět pohrdl čtvrtým gólem Slavie, když přehodil gólmana i branku.
V 83. minutě vyslal Bareš pas, hostující obrana chybovala a Veselý měl snadnou práci do prázdné branky. V závěru ještě Macháček a Polodna z dobrých pozic pohrdli otočením výsledku.

„Ve druhém poločase již obrana šlapala jako hodinky, i když tam menší chyby byly. Směrem dopředu jsme dali tři góly a ještě poté dvě loženky nedali. Škoda, že tam nepadly, mohl z toho být krásný happyend,“ dodal kouč k obratu a děkoval: „Musím před hráči smeknout, že se v poločase zvedli a zápas s tak silným a kondičně dobrým soupeřem, zremizovali. Bod je asi pro nás zlatý.“

Branky: 46. Pilík, 74. Andrejevič, 83. Veselý – 16. a 23. Červenka, 45. Milutinovič. Rozhodčí: Pečenka. Bez karet. Poločas: 0:3.

Marila Votice: Rondzik – Macháček, Faitl, Andrejevič, Divíšek – Pilík, Čupr, Polodna, Walter (64. Viskup) - Jurdík (67. Bareš), Veselý.

24.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 18 500 Kč

Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Čerčany, Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 6:00-18:00 (včetně so-ne a svátků), Požadujeme: čistý trestní rejstřík, samostatnost, pracovitost, pečlivost, základní pc dovednosti, důslednost., Osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny, příplatky za soboty, neděle, svátky, 25 dní dovolené , Kontaktovat 7-16 hodin.. Pracoviště: Tři, o.p.s., Sokolská, č.p. 584, 257 22 Čerčany. Informace: Jan Kostka, +420 731 604 239.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 30 000 Kč

Řidiči vysokozdvižných vozíků skladník, řidič vysokozdvižného vozíku. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Lom Krhanice - Požáry,Prosečnice, praxe v řízení vysokozdvižného vozíku , ubytování, stravování, pracovní oděv, První kontakt e-mailem nebo telefonicky 9-14,30, , .. Pracoviště: Abakron,s.r.o., prosečnice, 257 41 Týnec nad Sázavou. Informace: R. Rabiencna, H. Stehlíková, +420 774 298 888,776 555 501.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 27 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 31000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Lom Krhanice - Požáry,Prosečnice, praxe min. 3 roky, ubytování, stravování, pracovní oděv, První kontakt e-mailem nebo telefonicky 9-14,30, , .. Pracoviště: Abakron,s.r.o., prosečnice, 257 41 Týnec nad Sázavou. Informace: R. Rabiencna, H. Stehlíková, +420 774 298 888,776 555 501.

Výroba - Výroba Strojírenští technici 22 000 Kč

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení Specialista výrobní technologie/ Electrical engineering specialist. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: průběžná kontrola a údržba strojních zařízení (linek),nastavování parametrů hodnot pro výrobní proces,zajištění opravy a seřizování strojů,evidence provozu strojních zařízení, tvorba běžných návodů k používání svěřených zařízení,komunikace týkající se využití strojních zařízení,předávání podnětů k lepší využitelnosti strojů (linek), Požadujeme: vyučení v technickém oboru,dobrý zdravotní stav,ochotu pracovat v nepřetržitém směnovém provozu, Nabízíme: Práci ve stabilní a prosperující české společnosti s významným postavením na světovém trhu, tedy v mnohém ohledu perspektivní dlouhodobé zaměstnání. Profesionální přístup a odborné zaškolení v době adaptace. Odpovídající mzdové ohodnocení, Motivační odměny závislé na výkonu zaměstnance i odměny závislé na výsledcích celé společnosti.Možnosti dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené. Práci na směny a s ní spojené nadstandardní příplatky. Stravování v areálu závodu s nízkou cenou obědů. Další zaměstnanecké benefity vyplývající z Kolektivní smlouvy., Nástup možný ihned, pracoviště Sázava. Pracoviště: Kavalierglass, a.s. - pracoviště sázava, Sklářská, č.p. 359, 285 06 Sázava. Informace: Ladislava Bečanová, +420 327 550 270,737 240 092.

Fotbalová příprava Vlašim - Jablonec nad Nisou 0:3.

Vlašim rozjeté Ústí nezastavila

Nováček krajského přeboru Libušín (v červeném) v prvním kole nečekaně doma přehrál obhájce prvenství Poříčí 3:2 na penalty.
40

Krajský přebor: Překvapily Libušín, Vykáň i Hřebeč

Šachový tábor praskal ve švech

Benešov – 99 dětí, praktikantů a vedoucích se zúčastnilo šachového tábora, který od 4. do 11. srpna pořádala Šachová škola STAMAT v Růžené u Milevska. Už poněkolikáté v řadě padl rekord v počtu účastníků, který se už pomalu dostává na hranici zvládnutelnosti. Pořadatelé přesto organizaci tábora opět zvládli a celý týden proběhl v příjemné atmosféře.

-

Vlašim míří do Čáslavi, Benešov až do Benátek

Vlašim – Fotbalisté Vlašimi dnes vstoupí do letošního ročníku MOL Cupu, když se v I. kole střetnou s FK Čáslav. Zápas startuje v 18:00 na čáslavském fotbalovém stadionu. Druhý zástupce okresu, SK Benešov, hraje svůj zápas o něco dál – v Benátkách nad Jizerou.

Hofmann zastínil i Kadlece. Utkání s Olomoucí bylo výjimečné, přiznává

/ROZHOVOR/ Odehrál nejlepší zápas kariéry, poprvé v jednom utkání nejvyšší české fotbalové soutěže vstřelil dvě branky. Stoper Slovácka Stanislav Hofmann byl ústřední postavou domácího mužstva proti silné Olomouci.