Zápas Votic byl jen pro silné nervy

Votice – V dalším kole fotbalové divize sehrály čtvrté Votice infarktový zápas pro diváky, když v poločase prohrávaly s béčkem Slavie Praha o tři branky, ale heroickým výkonem po přestávce vyrovnaly a byly blízko k výhře.

24.9.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: Jan Voráček

Marila Votice – Slavia Praha B 3:3

V úvodu to nevypadalo, že by měl být první poločas pro domácí tak tragický, když během čtvrthodiny vykopli Polodnovu střelu obránci z brankové čáry a Walter také neuspěl. Jenže v 16. minutě poprvé selhala nepříliš jistá obrana Votic a Červenka po kolmici zamířil mezi nohy Rondzika. O chvíli později se k míči po dlouhém pasu opět dostal Červenka, obešel brankáře a bylo to 0:2.

Domácí se rychle oklepali, ale v zakončení se jim nedařilo (Polodna, Jurdík a dvakrát Walter). V závěru poločasu opět udeřili hosté. Červenkovi ještě hattrick překazil Rondzik, který však těsně před odchodem do kabin nestačil na samostatnou akci Milutinoviče. „Propadli jsme v defenzivě, protože obrana špatně řešila základní věci prostorového bránění, ani brankář neměl svůj den, čehož Slavie z pěti útoků třikrát využila. My jsme naopak ani jednu ze čtyř šancí nedotáhli ke gólu,“ zlobil se po prvním poločase trenér Votic Ivan Pihávek.

Za zmínku z první půle ještě stojí řádění fanoušků Slavie, na jejichž zklidnění museli zasáhnout těžkooděnci. „Fanoušci Slavie přijeli totálně opilí, ve finále si mezi sebou natloukli a museli mezi ně policajti,“ nechápal Pihávek. Dokonce musela přijet i sanitka, když jednomu fanouškovi Slávie po pádu zapadl jazyk a od udušení mu pomohl slávistický doktor.

Do druhé půli vlétli domácí jako uragán a nechtěli se smířit s prohrou. Ihned po zahájení propálil Pilík po pasu Divíška Měsíčka. Jenže vzápětí mohlo být hotovo, ale Voráček po sóle trefil tyč. S postupujícím časem tlak Votic narůstal, Jurdíka ještě vychytal Měsíček, který ale následně nestačil na hlavičku Andrejeviče po trestném kopu Čupra. Vzápětí Voráček opět pohrdl čtvrtým gólem Slavie, když přehodil gólmana i branku.
V 83. minutě vyslal Bareš pas, hostující obrana chybovala a Veselý měl snadnou práci do prázdné branky. V závěru ještě Macháček a Polodna z dobrých pozic pohrdli otočením výsledku.

„Ve druhém poločase již obrana šlapala jako hodinky, i když tam menší chyby byly. Směrem dopředu jsme dali tři góly a ještě poté dvě loženky nedali. Škoda, že tam nepadly, mohl z toho být krásný happyend,“ dodal kouč k obratu a děkoval: „Musím před hráči smeknout, že se v poločase zvedli a zápas s tak silným a kondičně dobrým soupeřem, zremizovali. Bod je asi pro nás zlatý.“

Branky: 46. Pilík, 74. Andrejevič, 83. Veselý – 16. a 23. Červenka, 45. Milutinovič. Rozhodčí: Pečenka. Bez karet. Poločas: 0:3.

Marila Votice: Rondzik – Macháček, Faitl, Andrejevič, Divíšek – Pilík, Čupr, Polodna, Walter (64. Viskup) - Jurdík (67. Bareš), Veselý.

24.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Instalatéři, potrubáři 20 000 Kč Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři montér. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Benešov, svařečský průkaz. Ubytování . První kontakt telefonicky.. Pracoviště: Niersberger instalace, s.r.o., Tyršova, č.p. 2075, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Pavlína Neufusová, +420 317 721 741. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 30 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov, řidičský průkaz sk. C, - CE. Pracoviště: Mátra transport a.s., Erbenova, č.p. 134, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Martina Syslová, . Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 20 000 Kč Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví pomocné práce na stavbě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Pracoviště - stavby v rámci Středočeského kraje, svoz zajištěn, pracovní doba po dohodě, ŘP B výhodou, odměny možné až 150 %. Nejdříve zavolat a domluvit si schůzku se zaměstnavatelem.. Pracoviště: Radek pozner, radošovice, 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: Radek Pozner, +420 728 924 981. Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 19 500 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodejny maso uzeniny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19500 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Vlašim, minimálně vyučení, samostatnost, flexibilita, zkušenost s vedením kolektivu, potravinářský průkaz, základní znalost na PC. Nabízíme-dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti,možnost profesního růstu ,vstupní zaškolení,nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv,nástup možný ihned. Náplň práce - vedení kolektivu, administrativa prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy. Stravenky 70 Kč, bonusy. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Zeman maso - uzeniny, a.s., vlašim, Havlíčkova, č.p. 1795, 258 01 Vlašim. Informace: Kateřina Housková, +420 703 478 182.

2

Vlašimská rezerva je po vítězství v čele tabulky

Jankov konečně urval výhru

SK Benešov má nového předsedu, je jím Tomáš Novák

Benešov - Nově zvolený Výkonný výbor fotbalistů SK Benešov na svém první zasedání zvolil v pondělí 15. října svého předsedu tak, jak mu ukládají Stanovy spolku. Nově ale zvolil i místopředsedu, kterého teprve musí zakotvit do nových stanov. To si dal výkonný výbor jako jeden ze základních úkolů.

-

Skvělý Benešov, marná Vlašim

Benešovsko - Zatímco v derby s Benešovem hokejisté Vlašimi zazářili úchvatným obratem, v sobotu doma splakali nad výdělkem, když je krutým výpraskem 9:2 vyprovodil Rakovník. To Benešov zazářil, přemohlo totiž silný celek Příbrami po velké bitvě 3:2.