TJ Litol – Marila Votice 1:2

Domácí, jak je jejich zvykem, hráli na malém hřišti jen nakopávanou, naopak hosté se snažili držet míč na zemi. V prvním poločase měli Votičtí množství šancí, ale Klimeš, Janů, Veselý, Polodna a Faitl neměli seštelovaná miřidla, dvakrát Viskup, Faitl a Čupr nechali vyniknout brankáře a Veselý trefil tyč. Domácím stačili dvě akce. Bohdana ještě vychytal Tuček, ale na hlavičku kanonýra Ježka po úniku Bodláka nestačil.

Osud utkání vzal po přestávce na svou hlavu votický Polodna, který dvakrát využil centrů Čupra a uklidil míče do sítě. V závěru měli domácí velký tlak, který hosté i díky výbornému Tučkovi ustáli.

Trenér Votic Ivan Pihávek po zápase zářil. „Měl jsem ze zápasu obavy, ale hráli jsme svůj fotbal, soupeře jsme rozebírali a byla jen otázka času, kdy dáme branku. Jenže domácí Ježek, na kterého jsme se připravovali, nám frknul a po půlhodině jsme prohrávali. To nás nerozhodilo, dobře jsme kombinovali, soupeř nestíhal a jen nakopával dlouhé míče do našeho vápna. Byli jsme ale trpěliví, což přineslo ve druhém poločase ovoce v podobě dvou branek. Přežili jsme i závěrečný nápor domácích, kdy chodil do našeho vápna i dlouhý brankář,“ oddech si kouč a dodal: „Chci hráčům poděkovat, že nic nepodcenili a zápas zvládli. I diváci po utkání ocenili naši kvalitu. Jsem rád, že pokračujeme v sérii sbírání bodů, když jsme teď dvakrát vyhráli venku.“

Branky: 35. Ježek – 56. a 74. Polodna. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 1:0. Diváci: 280. Poločas: 1:0.

Marila Votice: Tuček – Řehák, Faitl, Janů, Čupr – Viskup, Klimeš, Polodna, Bareš (90. Kopřiva) – Veselý, Lizák.