Marila Votice – Koloveč 2:1

Domácí začali aktivně a neustále ohrožovali branku Koloveče. Jenže v úvodu nemohli rozvlnit síť, když po rohu Čupra hlavičkoval Lukeš do tyče a z dorážky nastřelil Janů ležícího gólmana na brankové čáře, Walter a Janů zamířili po centrech těsně vedle. Hosté z defenzivy podnikali ojedinělé brejky a střely Duchka a Parláska se mezi Novákovy tyče nevešly. Domácí nadále pokračovali v dobývání hostující branky, a to se jim vyplatilo. Ve 22. minutě se po přihrávce Veselého prosadil křížnou ranou Walter. Po střele Čupra a hlavičce Janů mimo tyče, se domácí radovali podruhé, když v 36. minutě hlavičkoval přesně Polodna po trestném kopu Čupra.

Po přestávce hosté změnili taktiku a vše začali nakopávat na vysoké hráče vepředu, a tím dostali Votice pod tlak. Střelu Šperla ještě Novák kryl, hlavička skončila vedle, ale v 73. minutě již hosté snížili, když se po dlouhém nákopu dostal míč ve vápně ke Kožíškovi, který propálil Nováka. Další dlouhé ataky ze strany Koloveče již domácí i se štěstím uskákali, a tak se radovali z výhry.

Trenér Votic Ivan Pihávek byl spokojen hlavně s prvním poločasem. „Soupeř chtěl hrát fotbal, což nám vyhovovalo, hráli jsme dobře kombinačně a Koloveč jsme přehrávali. Vstřelili jsme dva góly, ale mohlo to být 4:1,“ dodal kouč a poznamenal k druhé půli: „Soupeř o poločase překopal sestavu, postavil to na vysokých hráčích, v útoku byli vyšší jak 185 centimetrů, na které všechny míče nakopávali, a tím vyřadili naši zálohu ze hry. Museli jsme o všechny míče bojovat, hrálo se stále na naši polovině a my jsme jen bránili a hra byla neuspořádaná. Nemohli jsme reagovat, protože tak vysoké hráče v kádru nemáme. Dostali jsme sice gól, ale nakonec jsme výhru zuby nehty ubránili.“

Branky: 22. Walter, 36. Polodna – 73. Kožíšek. Rozhodčí: Mojsej. ŽK: Veselý – Říha, Baxa. Poločas: 2:0.

SK Marila Votice: Novák – Řehák, Faitl, Janů, Čupr – Walter, Lukeš, Polodna, Bareš (83. Viskup) – Veselý (87. Klimeš), Lizák.