Marila Votice – Malše Roudné 1:0

Hosté začali defenzivně, přesto si z brejků a nakopávaných míčích vypracovali šance, ale Píša pálil vedle, s hlavičkou Nohavy a střelou Leštiny si poradil Mašín. Domácí se začali prosazovat až ve druhé polovině poločasu, ale Rezek po závaru pálil vedle, Horváthovu střelu gólman zbrzdil a obránce uklidil na roh, Knobloch mířil do boční sítě a Horváthovu hlavičku po centru Lizáka gólman Kerl vyrazil. Po přestávce zahrozili první hosté závarem, který skončil u Mašína. V 66. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Horní. Domácí však velký tlak nevytvořili a nakonec jim pomohlo štěstí, když v 80. minutě zahrál hráč Malše Roudné rukou na zemi. K penaltě se postavil kapitán Lukeš a rozhodl o třech bodech pro Votice.

„Hosté přijeli s těžkou defenzivou, nakopávali dlouhé míče a my jsme se těžko dostávali v prvním poločase do tempa. Byli jsme dost jaloví a šance přicházely až ke konci poločasu, ale do razantnějšího zakončení jsme se nedostávali. Ve druhém poločase nám svazovala nohy křečovitost, povinnost vítězství, byli jsme podráždění a těžko jsme se prosazovali před vysoké defenzivní hráče soupeře. Nakonec nám pomohl obránce hostů, který podklouzl a zahrál rukou. Kapitán Lukeš to vzal na sebe a nekompromisně penaltu proměnil. Výhra byla těžce vybojovaná, ale pro nás cenná. Na hráče byl čtrnáct dní vyvinutý od vedení tlak, že musí uhrát šest bodů. Úkol splnili a sankce jsou smazaný,“ oddechl si trenér Votic Ivan Pihávek.

Branka: 80. Lukeš (z PK). Rozhodčí: Chládek. ŽK: Linhart, Horní, Nohava (všichni MR). ČK: 66. Horní (MR). Diváci: 230. Poločas: 0:0.

SK Marila Votice: Mašín - M. Budil, Neuberg, Faitl, Bareš – Knobloch, Rezek (54. Walter), Lukeš, Viskup (90. Houška) – Horváth (88. Siegl), Lizák.