Marila Votice – Domažlice 4:2

V prvním poločase měli domácí sice víc míč na kopačkách, ale nebezpečnější byli hosté z brejků. Nejprve Ducheček po tečovaném trestném kopu bravurně čaroval, ale ve 22. minutě nestačil na střelu Bachledy a o chvíli později na trestný kop Mužíka od tyče do branky. Domácí měli také šance, ale Lukeše vychytal brankář a Očovanova hlavička po centru Waltera skončila na tyči.

Po přestávce ale přišel z votické strany uragán, když mezi 54. až 76. minutou otočili stav ve svůj prospěch. Nejprve snížil Očovan po dlouhém pasu a přihrávce Horvátha, vyrovnání zařídil hlavou Horváth po centru Očovana, třetí gól připravil Walter z rohu na hlavu Faitla a čtvrtý zásek obstaral po kombinaci Knobloch. Vzápětí byl vyloučen hostující Cihlář a domácí již v pohodě dotáhli zápas do vítězného konce, když ještě Knobloch nastřelil dvakrát břevno a Malina zazdil dvě šance. V závěru poslal trenér Pihávek na hřiště dva mladíky Voráčka a Říhu, kteří si připsali první starty v divizi.

„Od začátku jsme předváděli dobrou hru, bohužel jsme v prvním poločase neproměňovali šance a hosté nás z brejků dvakrát potrestali. O přestávce jsem věřil, že výsledek otočíme, a to se také stalo. Kluci hráli dobře a mohli jsme dát ještě více gólů, když jsme nastřelovali tyče a břevna. Jsem spokojený s přístupem hráčů, to co jsme si řekli v kabině, to splnili. Chtěl bych ještě poděkovat divákům, kteří nás hnali za vítězstvím,“ poděkoval kouč Votic Ivan Pihávek dvanáctému hráči.

Branky: 54. Očovan, 67. Horváth, 70. Faitl, 76. Knobloch – 22. Bahleda, 28. Mužík. Rozhodčí: Orálek. ŽK: Knobloch – Cihlář 2, Rada. ČK: 76. Cihlář (D). Diváci: 120. Poločas: 0:2.

SK Marila Votice: Ducheček - Faitl, Lukeš, Neuberg, Bareš - Houška, Rezek, Walter (83. Malina), Knobloch - Očovan (88. Voráček), Horváth (89. Říha).