Málek vystřelil alespoň bod

Votice - Divizní Marila Votice po domácí porážce s Meteorem Praha alespoň remizovala s Admirou Praha.

21.3.2009

Ilustrační fotoFoto: Pavel Šimáček

Marila Votice – Admira Praha 1:1

První poločas skončil bez branek, když na votické straně pálil Horváth po přihrávce Waltera nad a Siegl po centru Bareše trefil gólmana, Admira zahrozila hlavičkou Kučery vedle a střelou Müllera nad.

Ve druhém poločase se ujali taktovky domácí – Siegl pálil po úniku nad, po trestném kopu Waltera nedostal Málek ani nadvakrát míč do branky a střela Horvátha se mezi tyče nevešla. A tak přišel trest v 56. minutě. Po trestném kopu se dostal k odraženému míči Müller a poslal ho do sítě – 0:1. Domácí nadále tlačili a následující minuty patřily Málkovi. Nejprve přeloboval brankáře, ale míč vyhlavičkoval Martinic z brankové čáry, poté jeho dělovku vyrazil Michal na roh a potřetí, v 75. minutě, již votický hráč uklidil míč k tyči – 1:1. V závěru ještě Horváth mohl změnit remízu, ale brankář Michal byl proti.

„Podali jsme snaživý výkon. Oproti minulému utkání, tam byla razantní změna, bohužel jsme nevyhráli. Byl to zápas o tom, kdo dá první branku. V prvním poločase jsme se tlačili, nějaké šance jsme si vypracovali, ale neproměnili je. Druhý poločas byl v naší režii. Soupeř ale po jediné standardní situaci, po náhodně odraženém míči dal gól. My jsme se tlačili do koncovky a ze tří šancí alespoň z jedné vyrovnali. Remíza není to co jsme chtěli, ale ve hře byl již znát posun vpřed a doufám, že i diváci museli uznat, že mužstvo má sílu a jsme schopní hrát dopředu. Umělka nám trošku svazuje nohy, že je malá a hráči se nemůžou rozběhnout, takže čekáme na větší hřiště, které pro nás bude výhodnější,“ věří trenér Votic Ivan Pihávek a odtajnil jednu změnu v kádru: „Udělali jsme brankáře Mašína z Brandýsa nad Labem, který již u nás byl na zkoušce. Potřebovali jsme adekvátního, zkušeného gólmana, který by kdykoliv za Duchečka zaskočil.“

Branky: 75. Málek – 56. Müller. Rozhodčí: Morávek. ŽK: Walter, Bareš, Očovan – Jehlička, Kubice, Mamurov, Kolín. Diváci: 300. Poločas: 0:0.

SK Marila Votice: Ducheček – Faitl, Gazmend, Neuberg, Bareš – Knobloch, Málek, Horváth, Walter – Očovan, Siegl ml. (62. Malina).

21.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

Podnapilá žena obtěžovala sousedku v Jankově

KP: Kutná Hora - Poříčí nad Sázavou 0:1.
3

Jíša parádní trefou vystřelil tři body Poříčí

Koncert vítězů. Vlašimský zámek rozezněl operní zpěv

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Operní zpěvy rozezněly ve čtvrtek 19. října zámek ve Vlašimi. Tenorista Jakub Pustina, zakladatel Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu, se během večera v zámecké síni představil společně s vítězi letošní soutěže.

OBRAZEM: Zámecký areál v Odlochovicích oživil tradiční výlov rybníka

Odlochovice - Výlov rybníka, rybí pochutiny i milá hudba přilákaly do zámeckého areálu v Odlochovicích mnoho příznivců. V sobotu 21. října si přítomní užili příjemný podzimní den.

Okresní víkendové fotbalové výsledky

Benešovsko - Okresní víkendové fotbalové výsledky a tabulky mužů.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.