Marila Votice – Viktoria Žižkov B 2:2

V první čtvrthodině byla hra vyrovnaná a domácí se Knoblochem po odraženém rohovém kopu dostali do vedení. Postupem času převzali iniciativu hosté, přitlačili Votice na jejich polovinu, ale Hřebeček dvakrát z dobrých pozic pálil vedle a těsně před koncem poločasu trefil Pokorný tyč.


Po přestávce pokračovala Viktorka v tlaku, který přetavila k otočení výsledku. Nejprve Turek po dlouhém pasu zakončil sólo a po závaru ve votickém vápně prostřelil Duchečka Hřebeček. Domácí ale z minima vytěžili maximum, když těsně před koncem zápasu si naběhl Nouberk na rohový kop Waltera a poslal míč hlavou pod břevno brankáře Koláře.


„Výsledek byl pro nás s třetiligovým mužstvem uspokojivý, ale musím přiznat, že jsme celý zápas tahali za kratší konec. Soupeř nás po vyrovnaném začátku postupem času přikoval na naši polovinu a přehrával nás agresivitou a rychlostí. My jsme dopláceli na pomalou rozehrávku, hodně míčů jsme ztráceli a těžko jsme se prosazovali. Soupeř nás prověřil po defenzivní stránce, hlavně obránci byli neustále v permanenci. Měli jsme ale dobrou produktivitu a z pár protiútoků jsme dali dvě branky. Byl to pro nás dobrý test, který nám ukázal další nedostatky, bereme však všechno pozitivně,“ řekl po utkání spokojený kouč Votic Ivan Pihávek a dodal k nové posile Janu Nouberkovi ze Slavie Praha: „Je to obránce nebo defenzivní záložník. Doufám, že se nám ho do konce týdne podaří udělat na hostování.“


Branky: 14. Knobloch, 89. Nouberk – 59. Turek, 71. Hřebeček. Poločas: 1:0.


SK Marila Votice: Ducheček – Málek, Nouberk, Lukeš, Bareš – Knobloch, Rezek, Walter, Malina (58. Houška) – Siegl ml., Siegl st.