Marila Votice – Pelhřimov 1:1

První poločas Marile nevyšel. Hosté se ve 22. minutě po centru ze strany a zakončení Čihákem dostali do vedení. Navíc po půlhodině hry kryl Ducheček penaltu. Po přestávce vyvinuli domácí tlak, vytvořili si šance, ale stačili jen vyrovnat, když Walter v 76. minutě poslal míč z trestného kopu od tyče do branky.

„Snažili jsme se tlačili dopředu kombinační hrou, která nám však vázla, hlavně přechod z obrany, která byla splácaná ze záložníků a jiných hráčů. Díky tomu jsme se neprosadili. Gól jsme inkasovali po chybě obrany a ještě Ducheček chytil penaltu. Po přestávce jsme si museli trošku sáhnout na dno sil, šance jsme si vytvořili, ale až na jednu jsme je neproměnili,“ zhodnotil zápas kouč Votic Ivan Pihávek a dodal, kdo ho potěšil a naopak zklamal: „Z ofenzivních hráčů jsme byl spokojen s výkonem Waltera, Knoblocha a Horvátha, v obraně nám to opět neklapalo, měli jsme problémy. Trpíme trošku na zranění a nepřítomnost hráčů, se kterými jsme počítali do defenzivy. Proto vyvíjíme zájem získat hráče do obrany.“


Branky: 76. Walter – 22. Čihák. Poločas: 0:1.

SK Marila Votice: Ducheček – Malina, Jantač, Rezek, Málek – Daniel (Houška), Knobloch, Walter, Horváth – Siegl ml. (46. Dohnal), Siegl st.

Další zápas sehraje Marila Votice doma ve středu od 18 hodin s Viktorií Žižkov B a v sobotu 21. února 18 hodin s Chodovem.