Marila Votice – Nový Knín 1:3


Votičtí byli asi na začátku ještě v kabině a hosté jim za osm minut uštědřili dva políčky, když domácí obranu zaskočili v nedbalkách po rychlých únicích, centrech a zakončeních Ducka a Liška. Votičtí se sice vzpamatovali, měli více ze hry, ale v koncovce byli neškodní.


Poločasová bouřka v kabině zapůsobila na domácí alespoň na chvíli, když Knobloch po přihrávce Horvátha snížil na 1:2. Jenže další gólová radost Votic již nepřišla, naopak okénko v obraně opět využil Ducko a upravil na konečných 1:3.


„Dojeli jsme na katastrofální obranu, když někteří hráči vymýšleli ofsajd systém, soupeř šel třikrát sám na brankáře a všechny sóla proměnil,“ byl rozzlobený po zápase na obránce trenér Votic Ivan Pihávek a pokračoval v hodnocení. „Soupeře jsme přehrávali fotbalově, ale bušili jsme do něj naprázdno.“


Kouč také přiznal poločasové i po zápasové hromobití. „To se nesmí stávat a klukům jsem to dal patřičně najevo.“ Pihávka ale potěšily jiné věci: „Jsem rád, že jsme dotáhli do konce přestupy Knoblocha a Waltera. Byla to náročná jednání. Ještě máme rozjednaného jednoho šikovného útočníka z vyšší soutěže a do obrany po dnešním výkonu také sháníme hráče.“


Branky: 48. Knobloch – 5. a 63. Ducko, 8. Liška. Rozhodčí: Grund. Poločas: 0:1.

SK Marila Votice: Říha (46. Nerad) – Malina (46. Horváth), Jantač (67. Malina), Málek, Bareš – Daniel, Rezek, Knobloch, Walter – Siegl ml. (67. Dohnal), Dohnal (46. Dvořák).


Další zápas sehraje Marila Votice v sobotu doma s Pelhřimovem.