Marila Votice – Spartak Příbram 5:3


Od začátku se hrál otevřený fotbal a již ve 4. minutě si hosté vstřelili po trestném kopu Votic vlastní gól. Příbramští zacílili ve 20. minutě i do správné branky a po samostatné akci srovnali. Jenže o chvíli později upravil na poločasových 2:1 hlavičkou Málek po centru Waltera.
Po přestávce přišel na hřiště Zdeněk Svoboda a po jeho krásném pase a centru Daniela zvýšil Siegl starší do prázdné branky na 3:1. Vzápětí domácí režisér Svoboda našel také střídajícího Siegla mladšího, a ten z první uklidil míč do sítě – 4:1. Hosté ale po kombinaci a lobu přes Duchečka snížili. Jenže Votičtí kontrovali, nejprve Svoboda nastřelil spojnici tyče a břevna a v 85. minutě již po sóle Siegl mladší uspěl – 5:2. Poslední slovo ale patřilo hostům po centru a hlavičce.

„Kluci mají za sebou čtrnáct dní řehole, a proto působili mátožným dojmem. Přesto jsme se prosadili zkušeností a dali pět branek, což svědčí, že jsme si šance vytvářeli a měli tlak. Soupeř ale hrál dynamicky, zlobil z rychlých protiútoků, byl nepříjemný a naše slabé chvilky v obraně potrestal třemi góly, což není dobře,“ zhodnotil zápas trenér Votic Ivan Pihávek a dodal ke změnám v kádru: „V sobotu s Táborem bychom měli vyzkoušet defenzivního záložníka se zkušenostmi ze třetí ligy.“


Branky Votic: 67. a 85. Siegl ml., 4. vlastní, 24. Málek, 55. Siegl st. Poločas: 2:1.

SK Marila Votice: Ducheček – Malina, Horňák, Gazmend, Málek – Houška (46. Daniel), Lukeš (46. Svoboda), Walter, Bareš – Dixon (46. Siegl ml.), Siegl st.