„Slyšel jsem, že se dvacet procent částky musí zdanit. Otázku peněz ale vůbec neřeším a rozdělení je čistě věc vedení klubu. Snad i hráči něco dostanou," neřeší kouč Martin Bárta peníze, ale naturálie v podobě piva Krušovice do Votic nevezly: „Dostali jsme dva kartony piva a velký pohár naplněný speciálním kvasnicovým pivem, které bylo dobré."

V zápase o třetí místo zvítězila Nelahozeves nad Dobříčí 4:2 a dostala za bronz 20 tisíc.

MUTĚJOVICE – VOTICE 0:4

Domácí, podporováni diváckou silou, se hnali v úvodu na branku Votic, jenže rána Kapouna šla vedle, hlavičku Roubíka po brejku vyrazil Soukup na roh, stejně si poradil i se Staňkem po kolmici. Jenže Votice mají ve svém středu zkušené hráče, kteří tým uklidnili a pomalu začali přebírat iniciativu. Němečkova bomba po přistrčení Viskupem měla parametry, ale Melč si s ní poradil, hlavičky Homolky, Koláře a střela Němečka se mezi brankové tyče nevešly. Když už se v horku všichni aktéři těšili do kabin, hosté udeřili. Viskup našel Říhu, jenž po obejití brankáře poslal míč do sítě.

Ihned po přestávce ještě Štork po přihrávce Koláře nepřekonal brankáře. To se povedlo až o chvíli později Němečkovi, když proměnil sólo po pasu Viskupa. Následně se domácí snažili dostat do zápasu, ale Soukupa nepřekonal Roubík ani Majba a Roubík podruhé pálil vedle.

A tak v 66. minutě přišel na druhé straně centr Viskupa a hlavička stopera Kondáše potřetí rozvlnila mutějovickou síť. To byla pro domácí rána do vazu, ze které se již nevzpamatovali. Hosté do konce zápasu hru kontrolovali, vypracovali si šance (Říha střela, Jonszta břevno, Šlejmar sólo) a jednu Viskupem po přihrávce Jonszty dotáhli do gólového konce.

„Výsledkově vypadá zápas jasně, ale tak jednoduché to nebylo. Domácí byli hnáni dopředu svými fanoušky, vytvořili si náznaky šancí, které jsme ale zlikvidovali, zbavili se nervozity a pomohl nám gól do kabin. Ve druhé půli nejdříve nedal sólo Mára Štork, pak ale Jirka Němeček dal druhý gól, domácí rezignovali a bylo jen otázkou času, kolik ještě přidáme branek," poznamenal k zápasu v autobusu při cestě domů trenér Martin Bárta a chválil hráče: „Děkuju klukům, že v příjemném prostředí zápas zvládli, i když bylo hřiště trochu z kopce, ale to nevadí, když jsme vyhráli a ještě získali finanční odměnu."

Branky: 44. Říha, 54. Němeček, 66. Kondáš, 85. Viskup. Rozhodčí: Hůla – Košťálek, Divílek. ŽK: Majba, Lupák – Němeček. Poločas: 0:1.

Votice: Soukup – Dušátko, Čupr, Kondáš, Bareš – Viskup, Pohan, Kolář, Homolka (25. Říha) – Štork (83. Šlejmar), Němeček (66. Jonszta).