VOTICE – ZAVIDOV 2:1

Zápas moc fotbalové krásy nepobral a hráči již byli asi myšlenkami na fotbalové dovolené. Čtyři domácí borci již byli opravdu na dovolené, a tak mezi náhradníky byl i trenér Votic Martin Bárta, jenž se nakonec nepostavil. „Měl jsem cukání o poločase jít na hřiště, ale potom jsem si to rozmyslel," smál se po zápase.

Skóre otevřel ve 12. minutě Němeček, když si po pasu Táboříka dobře zpracoval míč a prostřelil brankáře. Vedení domácích mělo jepičí život, když Jančařík srovnal po trestném kopu hostů. A když se neujala střela Homolky z trestného kopu a rána Sládka (nad), šlo se do kabin za nerozhodného stavu.
Rozhodnutí zápasu přinesla 53. minuta. Němeček byl po průniku do hostující šestnáctky faulován a Šlejmar penaltu proměnil. Do konce zápasu hraného z povinnosti stavem nepohnuli zavidovský Klouček ani domácí Homolka.

„Zápas moc ke koukání nebyl a bylo vidět, že na obou stranách chyběli stabilní hráči, nám čtyři. A tak dostali šanci jiní a nezklamali," podotkl po zápase Martin Bárta a dodal: „Hosté hráli do poslední chvíle, ale my jsme si výhru nenechali vzít."

Branky: 12. Němeček, 53. Šlejmar (z PK) – 15. Jančařík. Rozhodčí: Dohnal. Poločas: 1:1.

Votice: Tůma – Molčík (77. Čáp), Šlejmar, Sládek, Kořínek – Říha, Tábořík, T. Kramný, Homolka – V. Budil (63. J. Kramný), Němeček.