Votice v závěru ztratily dvoubrankový náskok

Černolice - Páté místo ve fotbalové I. A třídě nakonec udržely Černolice, i když po většinu času s Voticemi výsledkově tahaly za kratší konec provazu.

13.6.2015

Ilustrační fotoFoto: Lenka Břicháčková

ČERNOLICE – VOTICE 3:3

Do zápasu vstoupily lépe Votičtí a ve 20. minutě vedli 2:0, když se nejprve trefil kanonýr Štork z dorážky po střele Čupra a následně rozvlnil síť druhý votický útočník Němeček. A to ještě střely Viskupa a Slunečka kryl brankář Rozum. Domácí se oklepali ze šoku, dvakrát Šilhavý a Pavlis ještě zařízení netrefili, ale Rott „rybičkou" v závěru poločasu po centru Podlešáka již Tůmu prostřelil – 1:2.

Po přestávce pokračovali domácí v tlaku za vyrovnáním, ale Podlešák pálil mimo branku a Šilhavého ránu vyrazil Tůma. Po hodině hry, ale udeřilo na druhé straně – centr V. Budila, vrátil Jonszta zpětnou hlavičkou před branku, kde byl Viskup a ten si již věděl rady – 1:3. Domácím ale gól nepodrazil nohy a Pavlis, Franěk a Kocián vyzkoušeli pozornost votického gólmana. Když už se zdálo, že černolický tlak hosté ustojí, přišel na řadu „žolík" Baroch, který přišel v 77. minutě na plac a v 84. a 88. minutě přetavil dvě nabídky ve vyrovnání.. nejprve zakončil kombinaci a poté se trefil hlavou po centru. V závěru ještě rozhodčí odpískal na domácí penaltu, kterou ale následně odvolal, a tak se na stavu 3:3 již nic nezměnilo.

„Před zápasem se nám rozpadla obrana, ve které zbyl jen Kuba Šlejmar, navíc se ve druhé půli ještě zranil Molčík. Zápas to byl ale dobrý a hrálo se nahoru dolů. Jen škoda, že jsme dvoubrankové vedení v závěru neudrželi. Výhra by nás dostala před Černolice na páté místo," posteskl si po zápase trenér šestých Votic Martin Bárta.

Branky: 84. a 88. Baroch, 40. Rott – 13. Štork, 20. Němeček, 62. Viskup. Rozhodčí: Sandev. ŽK: 2:2. Poločas: 1:2.

Votice: Tůma – Říha, Molčík (77. Kolář), Šlejmar, Slunečko – Kramný (57. V. Budil), Čupr, Viskup, Jonszta – Němeček, Štork.

13.6.2015 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 12 200 Kč Manipulační dělníci ve výrobě balení výrobků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Pracoviště Voračice. Pracoviště: Ivan serbin - voračice, 257 53 Vrchotovy Janovice. Informace: Ivan Serbin, +420 608 934 765. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 16 000 Kč Pomocní pracovníci ve výrobě Dělník/ dělnice ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - Manuální činnost ve výrobě modelů aut, - Kompletace dílů, - Opracovávání výrobků, - Kontrola kvality hotových produktů, - stabilní zázemí v české firmě vyrábějící sběratelské modely aut, - 25 dní dovolené, - stravenky, - zajímavá práce v mladém kolektivu , , První kontakt e-mailem nebo telefonicky 9,00-15,30 hod.. Pracoviště: Abrex s.r.o. - pracoviště divišov, Šternberská, č.p. 248, 257 26 Divišov. Informace: Miroslava Bačíková, +420 725 759 754. Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 15 000 Kč Pomocní kuchaři pomocný kuchař - kuchařka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Hotel Konopiště Nová Myslivna, znalost ukrajinské nebo ruské kuchyně podmínkou, znalost zakarpatské kuchyně výhodou, znalost anglického jazyka výhodou. Ubytování u zaměstnavatele zdarma, strava zdarma. První kontakt e-mailem.. Pracoviště: Penzion konopiště s.r.o., 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Jiří Stibůrek, +420 737 230 230. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 20 000 Kč Všeobecné sestry bez osvědčení Všeobecná sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov, Plat dle tabulek. Denní nebo odpolední směna. Po zkušební době mimořádná jednorázová odměna, možnost osobního ohodnocení plus odměny dle pracovního výkonu.. Příspěvek na stravování, zabezpečení pracovního oděvu.Kontaktovat telefonicky 8-15 hod., emailem nebo osobně - DS Benešov, Villaniho 2130, Po-Pá 8.00-15.00.. Pracoviště: Domov seniorů benešov, poskytovatel sociálních služeb, Villaniho, č.p. 2130, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Šindelková, +420 731 615 637.

ČFL: Benešov - Dobrovice 2:0.
2

Po Spartě si Benešov smlsnul na Převýšovu

Konec podzimu jako z pohádky. Vše zkazily zlomené nosy

Uzavření velké kariéry se blíží! Skácel potvrdil konec

Příbram – Dlouho se o tom spekulovalo a nyní je to definitivní. Devětatřicetiletý obránce Rudolf Skácel po sezoně ukončí svou bohatou kariéru. Informaci potvrdil na stránkách 1. FK Příbram, v jehož barvách momentálně působí.

-

Zápas béček ukončila mela, v krajské lize prohráli oba lídři

Střední Čechy – Kontumace a nedohrané utkání zasáhly do historie desátého kola krajské soutěže hokejistů. Kladenská Hvězda se předem omluvila z utkání s kolínskou rezervou. Zápas béček mezi Benátkami a Černošicemi předčasně ukončila hromadná potyčka hráčů.

Čerčany vybojovaly první body

Benešovsko /FOTOGALERIE/ - Okresní fotbalový přebor má za sebou poslední, třinácté, podzimní kolo. Některé týmy ulehnou k zimnímu spánku a následně se probudí k tréninkovému drilu s větší chutí, což se bude týkat především první pětice mužstev. Všechna vedoucí mužstva totiž své zápasy vyhrála.

Přebor České republiky v Ostravě se Benákovi povedl

Ostrava - V Ostravě se konal Přebor České republiky v judu – v sobotu pro kategorii mladšího žactva a v neděli pro kategorii staršího žactva. Do Ostravy se vypravila čtveřice benešovských judistů ve složení Michaela Čuříková a Filip Tesař (sobota), Adam Filip a Matěj Benák (neděle). Pro chlapce byla tato soutěž nominační a pro start na této soutěži se museli kvalifikovat – mladší žáci přes krajské soutěže, starší žáci pomocí celostátních soutěží České poháry.