Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Votice v závěru ztratily dvoubrankový náskok

Černolice - Páté místo ve fotbalové I. A třídě nakonec udržely Černolice, i když po většinu času s Voticemi výsledkově tahaly za kratší konec provazu.

13.6.2015

Ilustrační fotoFoto: Lenka Břicháčková

ČERNOLICE – VOTICE 3:3

Do zápasu vstoupily lépe Votičtí a ve 20. minutě vedli 2:0, když se nejprve trefil kanonýr Štork z dorážky po střele Čupra a následně rozvlnil síť druhý votický útočník Němeček. A to ještě střely Viskupa a Slunečka kryl brankář Rozum. Domácí se oklepali ze šoku, dvakrát Šilhavý a Pavlis ještě zařízení netrefili, ale Rott „rybičkou" v závěru poločasu po centru Podlešáka již Tůmu prostřelil – 1:2.

Po přestávce pokračovali domácí v tlaku za vyrovnáním, ale Podlešák pálil mimo branku a Šilhavého ránu vyrazil Tůma. Po hodině hry, ale udeřilo na druhé straně – centr V. Budila, vrátil Jonszta zpětnou hlavičkou před branku, kde byl Viskup a ten si již věděl rady – 1:3. Domácím ale gól nepodrazil nohy a Pavlis, Franěk a Kocián vyzkoušeli pozornost votického gólmana. Když už se zdálo, že černolický tlak hosté ustojí, přišel na řadu „žolík" Baroch, který přišel v 77. minutě na plac a v 84. a 88. minutě přetavil dvě nabídky ve vyrovnání.. nejprve zakončil kombinaci a poté se trefil hlavou po centru. V závěru ještě rozhodčí odpískal na domácí penaltu, kterou ale následně odvolal, a tak se na stavu 3:3 již nic nezměnilo.

„Před zápasem se nám rozpadla obrana, ve které zbyl jen Kuba Šlejmar, navíc se ve druhé půli ještě zranil Molčík. Zápas to byl ale dobrý a hrálo se nahoru dolů. Jen škoda, že jsme dvoubrankové vedení v závěru neudrželi. Výhra by nás dostala před Černolice na páté místo," posteskl si po zápase trenér šestých Votic Martin Bárta.

Branky: 84. a 88. Baroch, 40. Rott – 13. Štork, 20. Němeček, 62. Viskup. Rozhodčí: Sandev. ŽK: 2:2. Poločas: 1:2.

Votice: Tůma – Říha, Molčík (77. Kolář), Šlejmar, Slunečko – Kramný (57. V. Budil), Čupr, Viskup, Jonszta – Němeček, Štork.

13.6.2015 VSTUP DO DISKUSE
Žďárský tenorista Jakub Pustina.

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Dopravu kolem Benešova blokuje nehoda

Benešov - Srážka dvou osobních aut poblíž benzinového čerpadla na silnici E55 u benešovské křižovatky na Červených Vršcích, komplikuje dnes, ve středu 18. října ranní dopravní špičku. Auta stojí podél Benešova ve směru od Tábora na Prahu.

V Táborských kasárnách začalo tento týden bourání

Benešov – Bourání pěti montovaných objektův areálu Táborských kasáren, které celých 10 let, co místo opustili vojáci, okupovali bezdomovci, začalo v pondělí. Kromě demolice má neoprávněnému pobytu bezdomovců v areálu zabránit i městem najatá ostraha.