ŽELEČ – VOTICE 4:0 (4:0)

V prvním poločase předvedli domácí takový kolotoč, ze kterého bylo hostujícím hráčům zle. Fotbalisté Želče hráli s chutí, procházeli děravou hostující obranou jako nůž máslem a čtyřikrát rozvlnili síť za zády brankáře Tůmy. Vlastně třikrát, protože na 2:0 zavěsil balón do vlastní sítě Šlejmar. Hosté jen zahrozili hlavičkou Koláře vedle branky.

Po změně stran se již hra ve velkém vedru srovnala. Domácí se již nikam nehnali, a tak i hosté mohli zkorigovat, ale střídající Kamarýt nepotvrdil kanonýrské kvality a dvakrát v koncovce selhal. Proto se stav již nezměnil.

„V prvním poločase byla naše defenziva katastrofální, a do ofenzivy, když už jsme domácí přečíslili, tak jsme akce ani nezakončili,“ zlobil se po prvním poločase na hráče asistent trenéra Votic Luboš Javorský, který mužstvo v zápase vedl a přidal hodnocení druhého dějství: „Tam už jsme si alespoň vypracovali dvě šance, ale bohužel jsme je neproměnili.“

Votice: Tůma – Molčík (75. Říha), Šlejmar, Sládek, Homolka (75. Štork) – Říha (46. Komárek), Zoubek (46. Tábořík), Kolář (68. Zoubek), Slunečko – Štork (46. Kamarýt), Němeček (46. J. Kramný).