SLANÝ – VOTICE 0:2

První poločas moc fotbalové krásy nepobral, když nebezpečnější byli domácí, ale Pospíšil, Volf a Hořejší zamířili mimo brankové tyče a dvakrát musel zasahovat Soukup. Na druhé straně byl vidět Jonzsta, ale jak nohou, tak hlavou zamířil vedle, stejně se vedlo i Kolářovi.

Po přestávce již bylo více vzruchu před brankami. Hosté díky ráně Šlejmara šli s pomocí břevna do vedení, které navýšil Němeček tečí Pohanovy střely, a to ještě Němeček ztroskotal po sóle na brankáři. Domácí se však nevzdávali, ohrožovali Soukupa, ale nebylo jim přáno, když z jedné akce po závaru trefili dvakrát tyč a hlavička Klusáčka po trestném kopu šla nad.

„Hrálo se bojovné utkání na ne moc kvalitním terénu, bez větších šancí. V prvním poločase bylo po jedné na každé straně. Po přestávce se nám podařilo dát dva góly a zápas jsme kontrolovali. V závěru domácí nastřelili z jedné akce dvakrát tyč a neproměnili vyloženou šanci. Měli jsme trochu štěstí, ale na rozdíl od soupeře jsme dali dva góly," byl spokojený po zápase kouč Votic Martin Bárta.

Branky: 55. Šlejmar, 62. Němeček. Rozhodčí: Fejfar. ŽK: 0:1. Poločas: 0:0.

Votice: Soukup – Šlejmar, Čupr, Dušátko, Říha – Jonszta (51. Němeček), Pohan, Kolář, Homolka – Viskup (90. Sládek), Štork (83. Otradovec).