SLANÝ – VOTICE 3:0

Votice do zápasu proti domácím rychlonožkům nevstoupily dobře a již ve 13. minutě lovil Soukup míč ze své sítě, když únik Zimy zakončil Stožický. Do konce poločasu si již hosté domácí kontry pohlídali, naopak mohli i vyrovnat, ale Jonszta po centru Říhy hlavičkoval nad.

Po změně stran začali domácí aktivněji a dostávali se do šancí. Střelu Tikovského po brejku ještě vykopl z brankové čáry M. Budil. Jenže vzápětí potrestal votickou chybu Volf a bylo to 2:0. Trenér Bárta provedl dvojí střídání, což vedlo k šanci Koláře, ale gólman Jochman byl na místě a střelu vyrazil. V 83. minutě přišel třetí hřebíček do votické rakve. Po domácím brejku fauloval žlutě M. Budil v šestnáctce a Galbavý uzavřel z penalty na konečných 3:0.

„Opět jsme udělali chyby v obraně, ke kterým se přidala střelecká impotence, a tak nemohl zápas dopadnout jinak než naší prohrou," povzdechl si trenér Votic Martin Bárta a poznamenal: „Soupeři jsme výhru strašně usnadnili a teď zase můžeme týden fňukat, kdo chyby zavinil. Ukazuju hráčům chyby na videu, připravujeme se na zápas a stejně veškerá práce vyjde vniveč, když nejsme schopní pokrýt hráče, na které si máme dávat pozor. Dokud nebudou hráči poslouchat pokyny, tak jsme mužstvo na sestup."

Branky: 13. Stožický, 65. Volf, 85. Galbavý (z PK). Rozhodčí: Horváth. ŽK: 1:3. Poločas: 1:0.

Votice: Soukup – Šlejmar, Dušátko, M. Budil, Bareš – Říha, Podhorský, Kolář, Jonszta (66. V. Budil) – Štork (66. Němeček), Viskup (73. Slunečko).