Starší dorost

MĚLNÍK – VLAŠIM 1:0

Na těžkém terénu se hrál bojovný zápas, během kterého si favorizovanější hosté vytvořili několik dobrých brankových příležitostí, ve kterých ovšem selhali. Domácí naopak vytěžili s minima maximum, když po jednom vlašimském zaváhání rozhodli o vítězství.

„Jeli jsme do Mělníka s cílem naplno bodovat, což se nakonec nepovedlo. Klukům sice nemůžu upřít snahu, ale tentokrát jsme nepodali takový výkon, který by nám zajistil jakékoliv bodové ohodnocení. Stínem utkání, což mě velice mrzí a je mi to opravdu moc líto, je zranění našeho kapitána Fandy Brýla, který si na jaře už nezahraje," posteskl si po zápase trenér Vlašimi Josef Linhart.

Branka: 77. Majzler. Poločas: 0.0. Vlašim: Šanda (46. Štecher) – Martinák, Rut, Němec, Macháček – Vesecký, F. Brýl, Novotný, Motyčka (82. P. Vejvoda) – Zamrzla (63. Zeman), Dušek.

SEDLČANY – VOTICE 3:1

Druhé Sedlčany si poradily s jedenáctými Voticemi.

Branky: 20. Stibor, 21. Sirotek, 54. Krůta – 33. V. Budil. Poločas: 2:1. Votice: Malík – Křemen (60. Lacina), V. Budil, T. Kramný (74. Doubrava), Halas, Baťha, Čáp, Sochůrek, M. Kořínek, Horák, P. Dvořák.

Mladší dorost

MĚLNÍK – VLAŠIM 1:4

Po ne příliš podařeném utkání s Čáslaví, čekal Vlašim soused z tabulky z Mělníka. Do utkání vstoupili hosté aktivně, rychle přistupovali k protihráčům a čistě odebírali míč. Přetížená domácí obrana začala dělat chyby, z čehož vyplynul faul na aktivního Brýla. Penaltu se štěstím nadvakrát proměnil Zeman – 0:1. Za chvíli prošel po pravé straně Kaprál a při pokusu odcentrovat trefil míč tak, že zapadl k zadní tyči – 0:2. Vlašimští byli nadále aktivnější, vytvořili slibné šance, po jedné z nich vsítil Zvára třetí gól. Ke konci poločasu si hosté vybrali slabší chvilku a po standardní situaci domácí snížili.
Druhý poločas byl vyrovnanější a Mělník začal hrát dlouhé nakopávané, podobně na podzim Vlašim porazil. Hosté ale drama nepřipustili a v závěru Pajk po pasu Blažka uzavřel skóre zápasu na 1:4.

„Kluky chválím za předvedenou hru, nasazení a chuť hrát fotbal. Vítězství si zasloužili," radoval se z výkonu svých oveček trenér Vlašimi Jaroslav Váňa.

Branky: 32. Hein – 5. Zeman (z PK), 10. Kaprál, 18. Zvára, 79. Pajk. Poločas: 1:3. Vlašim: Fialka – Blažek, Neděla, V. Brýl, Marvan, Křemen, Pajk, Zeman, Neděla (75. Coufal), Zvára (54. Drož), Kaprál.

SEDLČANY – VOTICE 10:0

Sedlčany si z Votic udělaly trhací kalendář a nasypaly do sítě hostů deset gólů.

Branky: 20., 25. a 38. Nováček, 8. a 32. Voslář, 34. a 64. Vyskočil, 57. Čejda, 69. Kopp, 79. Bláha. Poločas: 6:0. Votice: Š. Budil – J. Dvořák, Doubrava, Koucký, Košař, T. Kramný (47. T. Kramný), Sochůrek, Lacina, P. Dvořák, Molčík, Kocourek.