Votice – Želeč 3:5 (0:4)

V prvním poločase si hosté dělali s unavenými domácími, co chtěli, a mladého Štěpána Budila čtyřikrát překonali.

Po změně stran se Votičtí „kousli“, Šlejmar a Zoubek hlavičkami po standardních situacích Molčíka snížili na 2:4. Hosté kontrovali po samostatné akci, aby poslední slovo měl v poslední minutě nejlepší domácí hráč Molčík, jenž poslal odražený míč do sítě – 3:5.

„Zápas s Libiší kluci cítili v nohách, a i když jsme se herně zlepšili, na soupeře jsme nestačili,“ řekl k utkání trenér Votic Martin Bárta a dodal: „Jsem rád, že náročné zápasy kluci přežili bez zranění, a že můžeme stavět na standardních situacích, ze kterých jsme dali během víkendu tři ze čtyř gólů.“

Branky Votic: 54. Šlejmar, 73. Zoubek, 90. Molčík. Votice: Š. Budil – Komárek, Sládek, Šlejmar, Kořínek – Říha (62. Homolka), Tábořík (61. Prégr), Zoubek, Homolka (46. V. Budil) – Kramný (46. Němeček).