Strakonice – Marila Votice 3:1


Úvod zápasu vyšel domácím, když se v 7. minutě po dlouhém míči a hlavičce Hořejše protlačil k míči P. Káník a střelou k tyči je poslal do vedení. Hosté se snažili vyrovnat, ale hodně je zlobily verdikty rozhodčích. Po hodině hry proměnil domácí M. Káník hodně spornou penaltu. Ihned po přestávce Lukeš vydláždil českou uličku Malinovi a ten „angličanem“ snížil na 2:1. Jenže domácí kontrovali v 63. minutě z rychlého protiútoku zakončeného střelou Koubka pod břevno.


„Rychle jsme dostali první branku a chtěli na ní reagovat. Jenže, ač nerad, musím kritizivat rozhodčí, kteří nás nepustili do hry. Naopak ještě podporovali domácí a svými nesmyslnými verdikty ovlivnili celý zápas. Kluky ctí, že se nenechali vyloučit a dohráli jsme v jedenácti,“ rozzlobili arbitři kouče Votic Ivana Pihávka.


Branky: 7. P. Káník, 30. M. Káník (z PK), 63. Koubek – 46. Malina. Rozhodčí: Šifalda. ŽK: Benedikt, Cibulka – Gazmend, Houška, Horňák, Horváth. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

SK Marila Votice: Ducheček – Malina, Gazmend, Horňák, M. Budil (35. Jelen) – Houška (46. Málek), Rezek, Lukeš, Bareš – Horváth, Bartolšic.