Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Vodní lvi utopili Draky z Bíliny

Benešov – Vodní lvi z Benešova přivítali v sobotu ve druhé hokejové lize Draky z Bíliny a nenechali je chrlit oheň, naopak byli jako beránci a domácí je rozsápali.

22.10.2011

Ilustrační foto.Foto: Robin Novák

HC Benešov – Draci Bílina 6:2

Domácí měli utkání ve své moci, získali proti poslednímu celku čtyřbrankové vedení, které sice hosté během minuty slepenými góly snížili. Jenže aktivita Benešova ve třetí třetině přinesla uklidňující dvě branky.

Branky a nahrávky: 15. R. Verbík (Rittig), 28. Jágr (J. Verbík, Kaňka), 29. Holánek (Decsy, Strnad), 34. Holánek (R. Verbík), 44. Decsy, 57. Holánek (Strnad) - 36. Přeučil, 37. Přeučil (Havlůj). Třetiny: 1:0, 3:2, 2:0.

HC Benešov: Meravý - J. Verbík, Toužimský, Jágr, Kaňka, Havlíček – Rittig, R. Verbík, L. Holánek, Strnad, Decsi – Jaškin, Fišera, Drda, Starec, Žoha.⋌