NESPEKY – VOTICE B           3:2

Domácí se třemi hráči rezervy v základní sestavě začali derby opatrně a hosté byli do 20 minuty jasně lepším mužstvem. Nejprve neproměnili dvě vyložené šance, ale ve 20. minutě již Houška překvapil Králíčka –  0:1. Poté Nespeky vyrovnaly hru a získaly územní převahu. Do konce poločasu  ale čtyři vyložené příležitosti nedali. V 35. minutě dokonce Soukup vyrazil Kamilu Kulhavému míč z pokutového kopu na břevno. Ve 44. minutě udeřilo na druhé straně, když Šlejmar z trestného kopu vsítil druhý gól Votic.

Ve druhém poločase domácí pokračovali ve velkém tlaku a po hodině hry Burian nádhernou střelou z 25 metrů vymetl levou šibenici votické branky – 1:2. O chvíli později zlikvidoval Králíček ojedinělou šanci hostů, kdy Houškovu střelu vyrazil nad branku. Následně domácí vystupňovali tlak a dočkali se brankového vyjádření. V 82. minutě vysunul T. Rosenvald nádherně Buriana, a ten vyrovnal na 2:2. Rozhodnutí okresního derby přišlo v 85. minutě, kdy si Homolka ve snaze odkopnout míč před dobíhajícím T. Rosenvaldem vsítil klasického vlastence. Nespeky se tak nakonec dočkaly zaslouženého vítězství.

Branky: 60. a 82. Burian, 85. vlastní Homolka – 20. Houška, 44. Šlejmar. Rozhodčí: Vočka. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 0:2.

Nespeky: Králíček – Fleischhans (76. Tyrner), Rublič, Pavlík, Myslivec – Párys, K. Kulhavý, Burian, Sysel – Kalenda, T. Rosenvald.

Votice B: Soukup – Šlejmar, Kuneš, Dušátko, Homolka – Houška, Pohan, Kolář, Matějka (70. Procházka) – Töre, Štork.

Hodnocení trenérů najdete v úterním vydání Benešovského deníku.