STARŠÍ DOROST

VLAŠIM –  DOBŘÍŠ    5:1

Do utkání vlétli Vlašimští,  přeborník kraje, jako uragán a již ve 3. minutě po brankách Rybaříka a R. Filipa vedli 2:0. Hosté zahrozili trestným kopem, který olízl břevno. Následně neproměnil Cacák sólo  přes polovinu hřiště a ani kapitán Vopěnka dvakrát po rohových kopech nezamířil přesně. Poté se do dvou velkých šancí dostali i hosté, ale brejky zakončili nepřesnou střelou, a tak je Rybařík potrestal třetím vlašimským gólem. Do přestávky ještě R. Filip po asistenci Rybaříka zvýšil na 4:0.
Druhý poločas už nenabídl z domácí strany tolik pohledných akcí jako první, přesto se několik zajímavých věcí událo. Nádhernou střelou z 20 metrů do šibenice dovršil hattrick R. Filip. Následně chytil brankář hostů penaltu Janovskému, po faulu na Javorského a Kováčův pokus po individuální akci vykopl dobříšský obránce z prázdné branky. V závěru měli hosté  několik možností a jednu proměnili, když využili špatné rozehrávky v domácí obraně.

Branky Vlašimi: R. Filip 3, Rybařík 2. Poločas: 4:0. Vlašim: Švingr – Hejný (Kabát, Bělohlávek), Vopěnka, Zajíc (Moudrý) – Janovský, M. Filip, Kováč (Žirovnický), Cacák, R. Filip – Rybařík, Javorský.

BENEŠOV B – BRANDÝS/BOLESLAV   3:3

Celý zápas se odehrával v útočném naladění obou týmů. Do vedení se dostali hosté po dlouhém nákopu a nepřebrání útočících hráčů. Vyrovnání měl na starosti Filip Jendele po dalekonosné střele a do vedení dostal domácí po rohu a dorážce jeho bratr Dominik. Hosté vyrovnali po průniku rychlonohého útočníka. Do poločasového vedení se Brandýs dostal po rohovém kopu.
Ve druhém poločase byli hosté lepší a domácí držel ve hře brankář Bébr, který se zaskvěl několika zákroky. A tak ke konci zápasu vyrovnal Martin Chrpa po přihrávce Baloga.
Kaňkou zápasu bylo nesmyslné zranění Stanky hostujícím hráčem.

Branky Benešova: D. Jendele, F. Jendele, Martin Chrpa. Poločas: 2:3. Benešov B: Bébr – Kubálek, Verner, M. Balík, F. Jendele – Marek Chrpa, Stanka, Vyhlídal, Martin Chrpa – D. Jendele, Matoušek. Střídali: Innemann, Korynta, Houzar, Balog.

MLADŠÍ DOROST

VLAŠIM – DOBŘÍŠ  9:0

Vlašimští si na závěr připsali povinné vítězství nad soupeřem, kterého v Dobříši porazili 9:1. Trenér Hák také zapojil do hry ještě žáky Jeništu, Filipa, Přitasila a Janáka.

Branky: Cettl 4, Křemen, Bílý, Polyak, Švec, Rakaš. Poločas: 3:0. Vlašim: Gabriel – Švec, Přitasil, Ptáček (41. Janák), Bílý – Jeništa (35. Filip), Syrovátka, Cettl, Křemen – Rakaš, Polyak.

BENEŠOV B – BRANDÝS/BOLESLAV  4:3

Hosté byli po celý zápas mírně lepší, a to především v rychlosti s míčem a kombinaci. Domácí ovšem bojovali, což jim přineslo úspěch. Do vedení se dostal Brandýs po rychlé kombinaci. Za domácí odpověděl Matoušek krásnou samostatnou akcí a nekompromisním zakončením. Otočení výsledku zařídil Balog, když vystihl špatnou rozehrávku hostujícího brankáře.
Ve druhém dějství se hra přelévala od jedné brány k druhé a bylo se na co dívat. Domácí několikrát podržel v bráně Balog, který si prohodil místo na hřišti s Bébrem. Za domácí přidali branky Zvára po samostatné akci a střele k tyči a Bébr z penalty po faulu na Matouška. Brandýs snížil ke konci zápasu na rozdíl jedné branky, ale víc už nestihl.

Branky Benešova: Matoušek, Balog, Zvára, Bébr. Poločas: 2:1. Benešov B: Bébr – Vycpálek, Jírů, Korynta, Houzar – Zach, Cvrček, Zvára, Peroutka – Balog, Matoušek. Střídal: Kubálek.