Starší dorost

Kutná Hora – Vlašim 2:6 (0:2)

Zápas začal vlašimským náporem, korunovaným vedoucí brankou, kterou po hezké kombinaci vstřelil Bělohlávek. Nadále měli hosté územní převahu, ale spousta nepřesností jim zamezila navýšit skóre. Vyjímkou byla 17. minuta, kdy Matzner parádně připravil gól pro Pavoučka.
Ve druhé půli hosté hru o něco zpřesnili, což se nakonec odrazilo i na konečném výsledku. Na 3:0 s přehledem zvýšil Vlk, vzápětí ale domácí snížili z penalty Vojáčkem. Uklidňující gól Vlašimi na 4:1 vstřelil chytře kapitán Srb a pátý gól měl na svědomí kanonýr Dušek, který tak ukončil svoje střelecké trápení. Domácí sice z druhé penalty Vojáčkem snížili, ale poslední slovo měl Bělohlávek, který za přispění kutnohorského obránce stanovil skóre na 2:6.

„Podali jsme jen průměrný výkon a na naší hře je stále co vylepšovat. Přesto jsem rád, že jsme prodloužili naši vítěznou sérii a opět naplno bodovali," měl radost po utkání trenér Vlašimi Josef Linhart.

Branky: 60. a 75 (obě z PK) Vojáček – 6. a 81. Bělohlávek, 17. Pavouček, 50. Vlk, 71. Srb, 73. Dušek. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 0:1. Vlašim: Štecher – Toupal, Brýl, Sedláček (66. Jelínek), Vlk – Bělohlávek (74. Vavro), Srb, Jeništa, Matzner (82. Vejvoda) – Pavouček (64. Novotný), Dušek.

Mladší dorost

Kutná Hora – Vlašim 1:7 (1:4)

Vlašim od začátku potvrzovala roli favorita a již ve 12. minutě vedla dvoubrankovým rozdílem, když nejprve Motyčka po sóle využil hrubky v domácí obraně a poté se trefil Rut. Po čtvrthodině hry sice domácí snížili ranou Němce, ale to bylo z jejich strany vše. Motyčka vzápětí po povedené akci a přihrávce Arnolta dal třetí gól Vlašimi a na poločasových 1:4 upravil ve 33. minutě Zeman povedenou střelou za hranicí velkého vápna.
Ve druhém poločase došlo u hostů k několika změnám, přesto se hra moc nezměnila. Vlašimští hru kontrolovali a navyšovali náskok až na konečných 1:7. Z trestného kopu se prosadil Rut, Zeman nedal šanci domácímu brankáři střelou do šibenice a Buchta po pěkné přihrávce Motyčky poslal míč do prázdné branky.

Branky: 15. Němec – 33. a 57. Zeman, 5. a 18. Motyčka, 12. a 51. Rut, 8. Buchta. Rozhodčí: Bekešský. ŽK: 1:1. Vlašim: Fialka – Němec, Blažek (48. Lalouček), Arnolt (45. Buchta), Brýl – Rut, Vender (30. Zamrzla), Zeman, Zvára (41. Turek) – Motyčka, Křemen.