Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vlašimské béčko přípravky překonalo hranici sta gólů

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních soutěží od mužů po nejmenší.

8.10.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

III. třída A

Votice B – Soběhrdy 4:0, Křečovice – Bystřice 4:0, Pyšely – Ostředek 0:0, Krhanice – Lešany 4:1, Myslič – Teplýšovice B 1:3, Olbramovice – Týnec B 3:1, Netvořice – Václavice 3:1.

1. Krhanice⋌ 7 6 1 0 28:7  19
2. Soběhrdy ⋌ 7 5 1 1 18:12 16
3. Křečovice⋌ 7 5 0 2 28:6  15
4. Votice B⋌ 7 5 0 2 31:17 15
5. Lešany⋌ 7 5 0 2 23:15 15
6. Pyšely⋌ 7 4 2 1 23:10 14
7. Olbramovice⋌ 7 4 1 2 19:12 13
8. Bystřice⋌ 7 2 1 4 16:20  7
9. Netvořice⋌ 7 2 1 4 11:23  7
10. Týnec B⋌ 7 2 1 4 15:34  7
11. Ostředek⋌ 7 1 1 5 11:18  4
12. Václavice⋌ 7 1 1 5  8:22  4
13. Teplýšovice B⋌ 7 1 0 6  9:24  3
14. Myslič⋌ 7 1 0 6  8:28  3

III. třída B

Trhový Štěpánov – Čechtice 0:2, Divišov B – Křivsoudov 1:1, Chocerady – Tichonice 4:0, Kondrac B – Louňovice 3:3, Bílkovice – Ratměřice 4:0, Mezno B – Keblov 1:0, Postupice – Struhařov B 4:2.

1. Chocerady⋌ 7 7 0 0 46:7  21
2. Bílkovice⋌ 7 5 1 1 22:14 16
3. Křivsoudov⋌ 7 4 2 1 26:11 14
4. Čechtice ⋌ 7 4 2 1 25:13 14
5. Divišov B⋌ 7 4 1 2 21:12 13
6. Postupice⋌ 7 3 1 3 23:18 10
7. Tichonice⋌ 7 3 1 3 16:19 10
8. Ratměřice⋌ 7 3 1 3 14:19 10
9. Louňovice⋌ 7 2 2 3 19:20  8
10. Kondrac B⋌ 7 2 1 4 19:23  7
11. Trhový Štěpánov B⋌ 7 2 1 4 10:16  7
12. Keblov⋌ 7 1 1 5 13:39  4
13. Struhařov B ⋌ 7 1 0 6 11:29  3
14. Mezno B⋌ 7 1 0 6  7:32  3

IV. třída A

Úročnice B – Pecerady 3:3, Bystřice B – Zaječice 5:1, Soběhrdy B – Nespeky B 0:6, Bukovany – Poříčí B 1:7, Čerčany – Sokol Přestavlky B 7:1, Jablonná – Miličín A 0:7.

1. Miličín A⋌ 7 6 1 0 33:8  19
2. Nespeky B⋌ 7 6 1 0 28:8  19
3. Čerčany⋌ 7 6 0 1 27:10 18
4. Bystřice B⋌ 7 4 1 2 18:11 13
5. Poříčí B⋌ 7 3 2 2 34:13 11
6. Úročnice B⋌ 7 3 1 3 25:20 10
7. Pecerady⋌ 7 2 4 1 16:14 10
8. Sokol Přestavlky B⋌ 7 3 0 4 19:25  9
9. Zaječice⋌ 7 1 1 5  9:38  4
10. Bukovany⋌ 7 1 0 6  9:28  3
11. Jablonná⋌ 7 1 0 6  6:27  3
12. Soběhrdy B⋌ 7 0 1 6  8:30  1

IV. třída B

Úročnice A – Maršovice B 9:1, Neustupov – SK Přestavlky 4:1, Heřmaničky A – Budenín 0:3, Sedlec-Prčice B – Drachkov 3:1, Vrchotovy Janovice B – Miličín B 1:2.

1. Olbramovice B⋌ 6 5 1 0 21:9  16
2. Sedlec-Prčice B⋌ 6 5 0 1 20:9  15
3. Úročnice A⋌ 6 4 1 1 28:8  13
4. Miličín B⋌ 7 4 1 2 12:13 13
5. SK Přestavlky⋌ 7 4 0 3 18:13 12
6. Budenín⋌ 6 4 0 2 11:13 12
7. Maršovice B⋌ 7 3 0 4 17:21  9
8. Neustupov⋌ 6 2 1 3  9:14  7
9. Vrchotovy Janovice B⋌ 7 2 0 5 18:18  6
10. Heřmaničky⋌ 6 0 0 6  7:24  0
11. Drachkov⋌ 6 0 0 6  4:23  0

IV. třída C

Trhový Štěpánov B – Kladruby 2:1, Chotýšany B – Libež A 2:0, Nesperská Lhota – Ostředek B 5:0, Jankov B – Postupice B 0:0, Tichonice B – Radošovice 3:3, Popovice B – Velíš 2:2.

1. Velíš⋌ 7 5 1 1 17:9  16
2. Postupice B ⋌ 7 4 2 1 22:10 14
3. Nesperská Lhota⋌ 7 4 0 3 20:10 12
4. Trhový Štěpánov B⋌ 7 3 2 2 21:13 11
5. Jankov B⋌ 7 3 2 2 16:10 11
6. Radošovice⋌ 7 3 2 2 22:20 11
7. Popovice B⋌ 7 3 1 3 12:18 10
8. Chotýšany B⋌ 7 3 0 4 13:13  9
9. Kladruby ⋌ 7 2 1 4 12:14  7
10. Tichonice B⋌ 7 1 3 3  7:14  6
11. Ostředek B⋌ 7 2 0 5 11:26  6
12. Libež A⋌ 7 2 0 5  9:25  6

IV. třída D

Miřetice B – Čechtice B 2:3, Libež B – Zdislavice B 2:3, Pravonín B – Blaník Načeradec 1:2, Libouň – Dolní Kralovice B 4:1, Hulice – Vracovice 1:5, Louňovice B – Kamberk 0:1.

1. Čechtice B⋌ 7 6 1 0 23:7  19
2. Kamberk⋌ 7 5 1 1 20:10 16
3. Vracovice⋌ 7 4 2 1 30:14 14
4. Libež B⋌ 7 4 1 2 24:14 13
5. Blaník Načeradec⋌ 7 4 1 2 20:13 13
6. Zdislavice B⋌ 7 3 2 2 23:20 11
7. Libouň⋌ 7 3 0 4 18:21  9
8. Hulice⋌ 7 3 0 4  9:24  9
9. Dolní Kralovice B⋌ 7 2 1 4 10:17  7
10. Louňovice B⋌ 7 1 1 5  3:14  4
11. Miřetice B⋌ 7 1 1 5 12:25  4
12. Pravonín B⋌ 7 0 1 6 14:27  1

OP dorost

Struhařov – Chocerady 6:0, Bystřice – Bílkovice 3:0, Divišov – Mezno 2:5, Jankov – Lešany 0:9, Čerčany – Lukavec 2:4, Poříčí – Trhový Štěpánov 6:0.

1. Poříčí⋌ 7 7 0 0 46:8  21
2. Mezno⋌ 7 7 0 0 39:4  21
3. Lešany⋌ 7 6 0 1 41:5  18
4. Bystřice⋌ 7 5 1 1 28:8  16
5. Lukavec⋌ 7 4 1 2 36:17 13
6. Čerčany⋌ 7 4 0 3 20:16 12
7. Bílkovice⋌ 7 2 1 4 10:21  7
8. Trhový Štěpánov⋌ 7 1 2 4 11:33  5
9. Struhařov⋌ 7 1 1 5  9:42  4
10. Chocerady⋌ 7 1 0 6 10:34  3
11. Divišov⋌ 7 0 1 6 12:27  1
12. Jankov⋌ 7 0 1 6  8:55  1

OP starší žáci

Křivsoudov – Čerčany 6:0.

1. Sedlec-Prčice⋌ 4 3 0 1 19:4  9
2. Křivsoudov⋌ 4 3 0 1 14:6  9
3. Trhový Štěpánov⋌ 4 2 0 2  9:12 6
4. Čerčany⋌ 4 0 0 4  2:22 0

OS starší žáci 6 + 1

Úročnice – Maršovice 3:7, Zdislavice – Pravonín 3:5, Chocerady – Ostředek 9:1, Krhanice – Vrchotovy Janovice 2:5, Olbramovice – Přestavlky 3:5.

1. Sokol Přestavlky⋌ 7 7 0 0 59:23 21
2. Maršovice⋌ 6 5 0 1 53:12 15
3. Vrchotovy Janovice⋌ 7 5 0 2 30:30 15
4. Pravonín⋌ 7 4 1 2 27:29 13
5. Struhařov⋌ 6 4 0 2 30:18 12
6. Chocerady⋌ 6 3 0 3 26:28  9
7. Krhanice⋌ 6 2 1 3 25:22  7
8. Úročnice⋌ 6 1 1 4 27:29  4
9. Olbramovice⋌ 6 1 1 4 13:22  4
10. Zdislavice⋌ 6 1 0 5 14:27  3
11. Ostředek⋌ 7 0 0 7  4:68  0

OP mladší žáci 7 + 1

Týnec – Neveklov 11:0, Sedlec – Prčice-Bystřice 2:1, Čerčany – Benešov 0:8, Chotýšany – Teplýšovice 0:6.

1. Sedlec-Prčice⋌ 6 5 1 0 27:6  16
2. Benešov⋌ 6 5 0 1 45:4  15
3. Bystřice⋌ 6 4 0 2 26:7  12
4. Teplýšovice⋌ 6 3 1 2 21:15 10
5. Týnec⋌ 6 3 0 3 17:17  9
6. Čerčany⋌ 6 1 1 4 14:28  4
7. Neveklov⋌ 6 1 0 5  7:44  3
8. Chotýšany⋌ 6 0 1 5  6:42  1

OS mladší žáci 5 + 1 A

Senohraby – Křečovice 9:2, Miličín – Postupice 4:3.

1. Senohraby⋌ 6 5 0 1 40:26 15
2. Postupice⋌ 6 4 0 2 44:22 12
3. Miličín⋌ 6 3 0 3 29:40  9
4. Mezno⋌ 5 2 0 3 41:34  6
5. Křečovice⋌ 5 0 0 5  9:41  0

OS mladší žáci B 5 + 1

Tichonice – Velíš 12:2, SK Načeradec – Dolní Kralovice 4:4, Trhový Štěpánov – Bílkovice 5:3.

1. Tichonice⋌ 7 6 0 1 54:23 18
2. Dolní Kralovice⋌ 7 3 2 2 42:28 11
3. Trhový Štěpánov⋌ 7 3 2 2 33:29 11
4. SK Načeradec⋌ 7 2 1 4 20:40  7
5. Velíš⋌ 7 2 1 4 30:58  7
6. Bílkovice⋌ 7 1 2 4 28:29  5

OP starší přípravka 5 + 1

Benešov – Pecerady 4:4, Křivsoudov – Sedlčany 6:7, Teplýšovice – Vlašim A 4:7, Sedlec-Prčice – Poříčí 5:0, Netvořice – Votice 8:2.

1. Olbramovice⋌ 7 7 0 0 57:15 21
2. Sedlčany⋌ 7 6 1 0 50:28 19
3. Netvořice⋌ 8 6 0 2 47:26 18
4. Vlašim A⋌ 7 4 2 1 40:27 14
5. Votice⋌ 8 4 0 4 38:35 12
6. Křivsoudov⋌ 7 3 0 4 37:34  9
7. Teplýšovice⋌ 7 3 0 4 29:34  9
8. Poříčí⋌ 7 3 0 4 20:28  9
9. Sedlec-Prčice⋌ 7 1 1 5 13:48  4
10. Pecerady⋌ 8 0 1 7 27:53  1
11. Benešov⋌ 7 0 1 6 23:53  1

OS starší přípravky 5 + 1 A

Pyšely – Bystřice 3:7, Maršovice – Ostředek 7:4, Krhanice – Lešany 0:9, Mezno – Soběhrdy 3:3. Dohrávka: Lešany – Struhařov 7:1.

1. Bystřice⋌ 7 7 0 0 60:15 21
2. Soběhrdy⋌ 8 5 1 2 44:25 16
3. Pyšely⋌ 6 5 0 1 52:25 15
4. Václavice⋌ 6 4 0 2 46:22 12
5. Mezno⋌ 6 3 1 2 42:21 10
6. Lešany⋌ 6 3 0 3 37:20  9
7. Maršovice⋌ 6 1 1 4 17:41  4
8. Struhařov⋌ 7 1 1 5 19:45  4
9. Ostředek⋌ 7 1 0 6 21:72  3
10. Krhanice⋌ 7 1 0 6 13:65  3

OS starší přípravky B 5 + 1

Miřetice – Kondrac 3:7, Divišov – Vlašim B 0:30, Zdislavice – Tichonice 1:13, Jankov – Postupice 7:2, Popovice – Trhový Štěpánov 8:9.

1. Vlašim B⋌ 6 6 0 0 106:6   18
2. Kondrac⋌ 6 6 0 0  83:10  18
3. Jankov⋌ 6 5 0 1  48:17  15
4. Trhový Štěpánov⋌ 6 3 0 3  37:32   9
5. Postupice⋌ 6 3 0 3  24:29   9
6. Popovice⋌ 6 3 0 3  40:46   9
7. Tichonice⋌ 6 2 0 4  25:21   6
8. Miřetice⋌ 6 1 0 5  18:42   3
9. Divišov⋌ 6 1 0 5  12:93   3
10. Zdislavice⋌ 6 0 0 6   5:102  0

Autor: Pavel Šimáček

8.10.2013
SDÍLEJ:
Bourání v Táborských kasárnách.
13

V Táborských kasárnách začalo tento týden bourání

Nové přístroje poslouží ortopedickému oddělení v benešovské nemocnici.
5

Na ortopedickém oddělení operují s novými přístroji

OBRAZEM: Při Hubertovské jízdě se rozloučili s jezdeckou sportovní sezónou

Benešov - Desátý ročník Hubertovské jízdy uspořádaly v sobotu 14. října žákyně čtvrtého ročníku Vyšší odborné školy a Střední zemědělské školy v Benešově. Tato tradiční akce symbolizuje každoroční rozloučení s jezdeckou sportovní sezonou. Akce se zúčastnili především ušlechtilí koně z pomněnické stáje.

Pozor! Tři pejsky hledají od pátku zoufalí majitelé

Jankov - Tři pejsci se ztratili v pátek 13. října v odpoledních hodinách majitelům u obce Pičín u Jankova. Jedná se o křížence jezevčíka tmavě hnědé až černé barvy. 

Do nové školky na benešovském Spořilově už chodí děti

Benešov /FOTOGALERIE/ – Do měsíčního zkušebního provozu vstoupila v pondělí 16. října novostavba MŠ Úsměv na sídlišti Spořilov II. Dokončení montovaného objektu nabralo zpoždění kvůli bourání precizně postavených gruntů z poloviny sedmdesátých let minulého století.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení