Pelhřimov – Vlašim B 2:4

Utkání nezačalo pro Vlašim zrovna šťastně. Po hrubých chybách v obraně prohrávala dvoubrankovým rozdílem a schylovalo se k debaklu. Poté se hra přeci jen vyrovnala a hosté v závěru poločasu mohli i skórovat, především M. Veselý, který z malého vápna trefil pouze gólmana. Po změně stran střídající V. Pohorský hned ve druhé minutě vymetl z velkého čtverce hlavou šibenici a nastartoval obrat. Po dvacetiminutovém tlaku přidala vlašimská rezerva další dvě branky a otočila vývoj utkání. Na konečných 4:2 upravil L. Petrů do prázdné brány.

„Začali jsme hrozně, hráči podbíhali balóny, chybovali v odkopech, neskutečný mindy, prostě zoufalý. Myslel jsem, že do půle dostaneme pět branek. Musím ale říct, že soupeř byl velice kvalitní. O přestávce jsem musel zvýšit hlas a utkání se nám během dvaceti minut podařilo otočit. Za druhou půlku chci kluky pochválit,“ uvedl kouč Vlašimi Karel Vesecký.

Branky Vlašimi B: V. Pohorský, Janda, Pyšek, L. Petrů. Poločas: 2:0.

FC Graffin Vlašim B: Doleček (60. Jícha) – J. Pohorský, Lizák, Zachariáš, Havlíček – Pyšek, Stejskal, Janda, Borkovec (46. V. Pohorský) – L. Petrů, M. Veselý.