ŽÁCI U15

VLAŠIM – PŘÍBRAM 2:2

Příbram byla fotbalovější, ale domácí bojovnější a v 17. minutě se ujali vedení, když po rohu Janovský šikovně tečoval střelu Brýla. V závěru hosté zatlačili na pilu a dvěma góly skóre otočili. Ve druhém poločase využila Vlašim brejk, který zakončil Linhart po přihrávce Zamrzly. V závěru byla hra nervózní se spoustou osobních soubojů a i přes šance Příbrami Vlašim cennou remízu uhájila.

Branky Vlašimi: 15. Janovský, 43. Linhart. Poločas: 1:2.

Vlašim: Kabát – Vesecký, Toupal, Filip, Janovský – Vlk, Brýl, Novotný, Linhart – Struska (36. Mišoň), Zamrzla (60. Vavro).

BENEŠOV – BOHEMIANS 1905 2:4

Od začátku na hřišti dominovali Klokani, skákali a běhali rychle, dobře si rozumněli s míčem a domácí mladíci byli stále o krok vzadu. Po několik šancích otevřeli skóre po úniku. Domácí z jediné šance za první půli vyrovnali po akci Šifry a střelou Budila o tyč. Jenže ještě do poločasu hosté potrestali po sólech dvě chyby domácí obrany. Po přestávce se domácí zlepšili, díky Balogovi po kolmici Rozsypala snížili a byli blízko vyrovnání, ale Balogovu střelu vytěsnil gólman na roh. Bohemka si v otevřené hře také vypracovala šance a v 62. minutě definitivně rozhodla střelou z dvaceti metrů pod břevno.

Branky: 21. Budil, 44. Balog – 14. a 62. Vrána, 26. a 28. Kubelka. Rozhodčí: Šulcová. Poločas: 1:3.

Benešov: Šimáček – Slunečko (66. Tomíček), Melichar, Dvořák, Čáp – Říha (57. Plandor), Kulhavý, Rozsypal, Vondrák (36. Balog) – Šifra, Budil (61. Pešta).

ŽÁCI U14

BENEŠOV – BOHEMIANS 1905 1:5

Benešov odehrál vyrovnanou partii s Klokany, po přestávce vyrovnal Kořínek, ale závěr domácí nezvládli.

Branka Benešova: Kořínek. Poločas: 0:1.

Benešov: Budil (Plocek) – Dostál, Kořínek, Zahradníček, Hampl (Charvát) – Blažejovský, Srb – Bariev (Tůma), Vilímek, Vondrák (Plášil) – Plandor.

VLAŠIM – PŘÍBRAM 0:8

Vlašim odehrála slušně první poločas a neproměnila dvě sóla Duškem s Kocourem. O debaklu rozhodla úvodní minuta druhého poločasu, kdy domácí dvakrát inkasovali. „Poté kluci složili zbraně a předvedli trapný, až ostudný výkon," zlobil se kouč Vlašimi Petr Postřihač.

Poločas: 0:2.

Vlašim: Štecher – Macháček, Martiňák, Němec, Jelínek – Hanousek, Kocour, J. Zvára, Větrovský – Postřihač, Dušek.