STARŠÍ DOROST

VLAŠIM –  KOSMONOSY                    4:2
Úvod zápasu byl z obou stran velmi nepřesný a hra se odehrávala především ve středu hřiště. Do první šance se v 16. minutě, po chybě v domácí rozehrávce dostával hostující útočník, ale byl ve vápně faulován. Z nařízené penalty, na kterou si Kotouček sáhl, šli se štěstím hosté do vedení. Až potom domácí zvýšili úsilí a začali soupeře přehrávat. Trestný kop Janovského ještě hosté stačili srazit na roh. Ale po kombinaci M.Filipa s Javorským se Hejný dostal k centru, který si ve vápně zpracoval Bělohlávek a vyrovnal. Poté se po přihrávce Moudrého ocitl v šanci Javorský, ale toho vychytal hostující brankář. A ani další příležitosti Kováče a Janovského brankou neskončily. To se podařilo až ve 43.minutě Janovskému, který ideálně zpracoval přihrávku M.Filipa a podél brankáře dostal domácí do vedení. To ještě do poločasu navýšil po trestném kopu hlavou Hejný.

I na začátku druhého poločasu se domácí tlačili před branku Kosmonos, ale střely Javorského, M.Filipa a Moudrého si cestu do sítě nenašly. V 65.minutě se ale gólově prosadil opět Bělohlávek. Pak ale domácí velmi polevili, přestali běhat a přenechali aktivitu hostům. Se střelou z hranice vápna si však Kotouček poradil. V 76.minutě ale hostující útočník vystihl malou domů od Zajíce, k míči se dostal dřív než Kotouček, obešel ho a do prázdné branky snížil na 4:2. O chvíli později navíc pokus hostů lízl břevno domácí branky. Hráči Graffinu si v závěru vypracovali dvě šance, ale střela M.Filipa mířila pouze do brankáře a Cacák ze samostatného úniku branku minul.

Branky Vlašimi: Bělohlávek 2, Janovský, Hejný. Poločas: 3:1. Vlašim: Kotouček – Hejný, Zajíc, Kabát (Ptáček), Moudrý – Bělohlávek (Habal), Janovský, M. Filip, R. Filip (Cacák) – Javorský), Kováč.

ČELÁKOVICE – BENEŠOV B              4:2
První poločas hosté totálně nezvládli. Špatně komunikovali, hráli v chůzi a bez nápadu a hledali chyby všude jinde, než u sebe. A tak domácí z několika šancí šli do vedení po špatné malé domů Benešova. Vyhlídal ještě stačil vyrovnat, ale Čelákovičtí do přestávky po dorážce trestného kopu zvýšili na 2:1.

Po změně stran se herní projev Benešova zlepšil a Šahin vyrovnal. Jenže pro hosty bylo nadlidským výkonem trefil se mezi brankové tyče z dalších šancí. A tak se domácí dostali dvakrát před branku Benešova, hráč na zadní tyči a vlastní gól obránce hostů, rozhodly o výhře Čelákovic.

Branky Benešova: Vyhlídal, Šahin. Poločas: 2:1. Benešov B: Dvořák – Korynta, Verner, Stanka, Kubálek – Šahin, Šejstal, Vyhlídal, Cvrček, Vosáhlo – Matoušek.Střídal: Jírů.

MLADŠÍ DOROST

VLAŠIM –  KOSMONOSY                     2:1
Vlašim měla od začátku tlak. Rut ještě šanci nedal, ale Cacák po perfektním uvolnění Vlasákem již otevřel skóre, které navýšil Rut po výborné přihrávce Cacáka. Ten ještě do přestávky dvě „loženky" nedal, stejně dopadli hosté na druhé straně.

Po přestávce se obraz hry změnil, hosté byli lepší a snížili na 2:1. Vyrovnat se jim ale nepodařilo, stejně jako navýšit skóre domácím po brejcích Vlasákem, Cacákem nebo Rutem.

Branky Vlašimi: Cacák, Rut. Poločas: 2:0. Vlašim: Gabriel – Šanda, Nebřenský, Ptáček, Bílý – Syrovátka (51. Švec), Cettl, Vlasák, Křemen (41. Breburda) – Rut, Cacák.

ČELÁKOVICE – BENEŠOV B              0:6
Zápas se odehrál ve velmi vlažném tempu. Hosté měli větší herní kvalitu a vypracovali si nespočet šancí, které šestkrát proměnili. Domácí měli při svých příležitostech vychýlenou mušku.

Branky: Vyhlídal 2, Cvrček, Balog, Straka, Kubálek. Poločas: 0:3. Benešov B: Vosáhlo – Hroch, Verner, Jírů, Boťa – Zach, Cvrček, Vyhlídal, Kubů – Straka, Balog.