GRAFFIN VLAŠIM 3
KARLOVY VARY 0

Domácí začali z ostra a již v 7. minutě vedli brankou Juhásze. Po kiksu Osloviče přidal ve 26. minutě druhý gól Průcha. V závěru poločasu se k odraženému míči dostal Kabele a poslal hosty do kolen. Po přestávce Vlašimští hru kontrolovali a skvělou defenzivou soupeře k ničemu nepustil.

"Jsme rádi, že jsme utkání zvládli a tři body zůstaly doma. Prezentovali jsme se kvalitním výkonem a vítězství je zasloužené. Soupeř byl nepříjemný v osobních soubojích, důrazný mužstvo, ale my jsme se na něj dobře připravili," zhodnotil utkání vlašimský trenér Zdeněk Hašek.

Branky: 7. Juhász, 26. Průcha, 44. Kabele. ŽK: Shelenkov (KV). Rozhodčí: Němec. Diváků: 700. Poločas: 3:0. Graffin Vlašim: Toma - Petrů, Šilhavý, Lizák, Křeček - Dvořák (82. Laušman), Juhász, Kabele (Vebr), Průcha - Schuster, Vořechovský (69. Kučera).