Vlašim B – Zličín 2:2

V úvodu se diváci dočkali gólových hodů. Nejprve unikl vlašimské obraně May a tvrdou křížnou ranou překonal Kulovaného. Domácí ihned kontrovali střelcem posledních dnů Tafatem, který se opřel do odraženého míče na hranici šestnáctky a ten skončil v síti. O chvíli později převážil misky vah na stranu Vlašimi kanonýr Jícha, který se v sobotu trefil i za áčko proti Hlučínu a hlavou po rohu Borkovce nedal brankáři šanci. Jenže v 21. minutě se to samé povedlo na druhé straně Mertovi a bylo vyrovnáno. Domácí poté vyvinuli tlak, ale z mnoha šancí míč nedopravili míč do sítě (Borkovec – tyč, Tafat, Jícha a Švamberg.

Po přestávce se již hrálo jen na jednu bránu a hosté bránili cenný bod a za podpory i velkého štěstí se jim to podařilo. Mnoho vlašimských šancí bylo neproměněno, a vrcholem byla penalta Jíchy, kterou brankář Zličína lapil.

Trenér Vlašimi B Martin Müller byl po zápase zklamaný: „Upozorňoval jsem před zápasem, že soupeř není tak špatný, jak ukazuje postavení v tabulce, ale jeho výsledkové neúspěchy nepřičítám fotbalovému neumění, ale spíše psychické záležitosti. Soupeře jsme nepodcenili, ale opět jsme si nechali dát dva zbytečné góly. Pak už to byla ve velké převaze křeč. Nepodařilo se nám míč dopravit do sítě ani z penalty a když jsme stříleli do prázdné branky, trefili jsme nějakého hráče. Když nedáte v 85. minutě penaltu, tak si nezasloužíte vyhrát.“

Branky: 8. Tafat, 10. Jícha – 6. May, 21. Merta. Rozhodčí: Šiling. ŽK: Šopf (Z). Diváci: 100. Poločas: 2:2.

FC Graffin Vlašim B: Kulovaný - Novák, Veselý, Císař, Švamberg (77. Haluška) - Borkovec (74. Žovinec), Stejskal (60. Peroutka), Matějka, Norek - Tafat, Jícha.