Vyšehrad – FC Graffin Vlašim B 2:2

Zápas se pro Vlašim neodvíjel nikterak jednoduše. Na hře Vyšehradu se projevilo několik zkušených hráčů, kteří prošli druhou a třetí ligou. To se ukázalo jako rozhodující a po prvním poločase vedli domácí hráči 1:0.

Ve druhém dějství dokázali hráči Slavoje přidat i druhou branku a vše nasvědčovalo, že Vlašim vyjde ze zápasu poražena. Jenže rytíři zpod Blaníka zápas nezabalili a v posledních dvaceti minutách se díky zásahům J. Jíchy a Jaroše výsledek zremizovali.

Po zápase byl trenér vlašimské rezervy Martin Müller poměrně spokojen. „Odehráli jsme zápas s celkem kvalitním soupeřem, který má ve svém středu několik hráčů se zkušenostmi z druhé a třetí ligy. Nám se dvě třetiny zápasu vůbec nedařila kombinační hra, ovšem snahu klukům vytýkat nemohu, ale prostě se nám nedařilo. Vše se změnilo v posledních dvaceti minutách, kdy jsme zapnuli a dali dvě branky,“ řekl kouč pro klubový web.

Branky Vlašimi B: J. Jícha, Jaroš. Poločas: 1:0.

FC Graffin Vlašim B: Drápela - Novák, J. Veselý, Císař, Žovinec (60. Odehnal) - Borkovec (58. Kuchler), Stejskal, Matějka, Haluška (58. Červeňák) - J. Jícha (65. Jaroš), Tafat.

JIŘÍ PAÝR