Viktoria Žižkov B – Vlašim B 4:3

V úvodu byli aktivnější Vlašimští a Haluška je dostal do vedení. Jenže asi v polovině prvního poločasu přišla hluchá desetiminutovka rytířů zpod Blaníka, kterou třikrát po centrech z levé strany potrestal Folwarczny. V závěru poločasu snížil J. Jícha po sóle z poloviny hřiště.

Do druhého dějství opět vstoupili lépe Vlašimští a Borkovec po centru ze strany byl rychlejší než gólman a vyrovnal na 3:3. Jenže poslední slovo měl muž zápasu Folwarczny a svým čtvrtým gólem uzavřel na 4:3.

Branky: Folwarczny 4 – Haluška, J. Jícha, Borkovec. Poločas: 3:2.

Vlašim B: Kratochvíl (46. Drápela) – Novák (46. Žovinec), Veselý, M. Dubovický, Císař – Borkovec (60. Červeňák), Zlomisič (46. Peroutka), A. Dubovický (65. Kuchler), Haluška (46. Jaroš) – J. Jícha (70. L. Petrů), Matějka.

„Bylo to náročné a velice kvalitní utkání, ve kterém jsme vedli, ale poté jsme mezi dvacátou až třicátou minutou třikrát inkasovali, což ovlivnilo utkání. Sice jsme stačili ve druhém poločase vyrovnat, ale soupeř v závěru po naší malé chybičce vstřelil rozhodující gól. Točíme stále hodně hráčů, což bylo vidět, když nám někdy vázla kombinace, z čehož pramenili naše chyby,“ zhodnotil zápas trenér vlašimského béčka Martin Müller a dodal k pohybu v mužstvu: „Stále zkoušíme hráče a teď jsou u nás bratři ze Slovenska Marián a Adrian Dubovičtí. Kádr se ale bude s blížícími se mistrovskými zápasy zužovat.“