Vlašim B - Úvaly 5:1

Hned v úvodu nastřelil tyč domácí Janda. Poté se ale Vlašimští hledali. Po čtvrthodině převzali hru a až do konce měli jasně navrch. Hosté hrozili jen ze standardních situací, ale brankář Toma domácí dvakrát bravurně podržel. Skóre otevřel ve 22. minutě L. Dvořák po samostatné akci. Druhý gól do poločasu přidal ve 36. minutě J. Jícha po centru Boráka.

Po přestávce se hra nezměnila a v 52. minutě Schuster po zpětné přihrávce z hranice šestnáctky zvýšil na 3:0. Jenže hosté nerezignovali a z brejku po domácí špatně zahrané standardní situaci snížili Kautským na 3:1. Závěr ale patřil útočníkovi J. Jíchovi, který v 78. a 86. minutě zkomletoval hattrick. Pokud trenér druholigového áčka hledá druhého střelce k Bálkovi, tak má mladý útočník šanci.

"S výsledkem i hrou jsem spokojen. Kromě úvodních patnácti minut jsme ovládli střed hřiště a dařilo se nám střílet góly. Věděli jsme, že bude soupeř hrát na brejky a využívat standardní situace, což se potvrdilo. Měl je nebezpečné, ale kromě dvou situací, kdy nás podržel Toma, jsme je zvládli," byl spokojený trenér béčka Vlašimi Vladimír Kout.

Branky: 36., 78., 86. J. Jícha, 22. L. Dvořák, 52. Schuster - 67. Kautský. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: Schuster / 1. Diváků: 260. Poločas: 2:0.

FC Graffin Vlašim B: Toma - Schuster, J. Veselý, Havlíček, Císař - Borák, Stejskal, Janda (75. Žovinec), J. Dvořák (80. Matoušek) - L. Dvořák (46. L. Petrů), J. Jícha.