Řevnice – Graffin Vlašim B 1:0

V prvním poločase vládli na hřišti domácí, kteří si vypracovali dvě sóla, které však vlašimský Doleček chytil. Ve 42. minutě se Řevnice dočkaly, když rychlý protiútok zakončil na zadní tyči Carda.

Ve druhém poločas se Vlašimští zlepšili, ale proti dobře pracující, zhuštěné domácích se moc neprosazovali. Jen Kacafírek mohl vyrovnat, ale zamířil nad. Proto všechny body zůstaly v Řevnicích.

„První půli jsme hráli hodně špatně, bez pohybu a málo jsme na hrbolatém terénu kombinovali. Po přestávce se hra zlepšila, začali jsme více agresivně napadat, bojovali jsme, dřeli, ale přes domácí zhuštěnou defenzivu jsme se skoro do šancí nedostávali,“ řekl kouč Vlašimi B Jiří Veselý po zápase, ve kterém ho výkon mužstva neuspokojil.

Branka: 42. Carda. Rozhodčí: Jeník. ŽK: 2 / Zachariáš. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

FC Graffin Vlašim B: Doleček - Havlíček (75. L. Petrů), Vaník (46. M. Jíša), Zachariáš, Císař – Borkovec (46. Janda), Stibůrek, Křeček, Nešpor – Sedláček, Kacafírek.