Graffin Vlašim – Velim 5:1

První poločas však nebyl tak jednoznačný, jak by mnozí očekávali. Velim byla pochopitelně většinou na své polovině a soustředila se na defenzivní činnost a Vlašim se nebyla schopna prosadit.

„S prvním poločasem jsem nebyl vůbec spokojen. Scházela nám intenzita a ochota se vypořádat s obraným valem Velimi,“ zlobil se vlašimský trenér Boris Kočí na své svěřence za výkon v první půli, která skončila nakonec bezbrankovou remízou.

O přestávkové pauze tedy proběhla menší bouře ve vlašimském táboře, což se na hráčích ve druhém poločase projevilo.

Ihned po zahájení druhého dějství se ujal druholigový celek vedení gólem Bálka - 1:0. Velim sice stačila vzápětí srovnat krok bývalým hráčem Vlašimi Kacafírkem, ale to bylo z jejího gólového hlediska v zápase vše. Poté již na hřišti kralovala Vlašim, která se rozstřílela a po trefách Strnada, Krmpotiče, Jandy a Droppy si připsala konečné vítězství v poměru 5:1.

„O poločase jsme si v kabině něco řekli a druhý poločas vypadal o něco lépe. Vytvořili jsme si převahu, kterou jsme dokázali konečně vyjádřit pětkrát i brankově,“ spokojeně dodal pro klubový web vlašimský kouč Boris Kočí.

Branky: Bálek, Strnad, Krmpotič, Janda, Droppa – Kacafírek. Poločas: 0:0.

FC Graffin Vlašim: Kulovaný - Schuster, Krmpotič, Petrů, Norek - Kotyza (46. Janda), Zlomislič, Droppa, Vebr - Nádeníček (46. Bálek), Strnad.

Velim: Svoboda – Urban, Antoš (46. Marek), Regner, Vítek – Vácha (46. Škarecký), Vajgl, Snop, Wolf (46. Hruška) – Kacafírek, Melechovský (46. Kubík).

JIŘÍ PAÝR