Kostelec u Křížků - FC Graffin Vlašim C 0:3

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie a hosté se dostali do vedení v 18. minutě Rytinou. Domácí mohli srovnat, ale obrovskou šanci do prázdné branky neproměnili.


Po přestávce hráli hosté dobře v obraně a podnikali nebezpečné protiútoky. V 76. minutě byl faulován při průniku Lukáš Petrů a Čapek z penalty vsítil druhý gól Vlašimi. V závěru ještě stejný hráč přidal po sóle a obejití brankáře třetí gól.


"Jsou to důležité tři body. Už před zápasem jsme říkal klukům, že máme kvalitní mužstvo a chci přivézt alespoň bod. V prvním poločase jsme se dostali do vedení. Domácí byli opticky lepší, ale měli jedinou loženku, když hráč obešel i Vejvodu a netrefil z hranice penalty prázdnou branku. To byl důležitý okamžik a bylo dobré, že jsme do přestávky udrželi vedení. Ve druhém poločase se domácí sice snažili, ale vypadalo, že odpadli fyzicky. My jsme byli lepší, dostávali se do šancí, ale problémem byla finální přihrávka a zakončení. Pak domácí hru otevřeli a my jsme z brejkových akcí nakonec vstřelili další dva góly. Jsem rád, že se konečně chytil Milan Čapek," s radostí zhodnotil zápas trenér Vlašimi C Jaroslav Jakoubek.


Branky: 76. (z PK) a 85. Čapek, 18. Rytina. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 1/1. Diváci: 80. Poločas: 0:1.


FC Graffin Vlašim C: Vejvoda - Frühauf (75. Provazník), Jakoubek, Špička, Havlíček - Šťasný (50. Kříž), L. Petrů, Čapek, Rytina - J. Kopecký (65. Vlasák), Špitálník.