GRAFFIN VLAŠIM - 1. FK PŘÍBRAM 2:0

Vlašim začala útočný zápas velmi dobře, když se v 8. minutě, po rohu Macka, prosadil poprvé ve vlašimském dresu, na zadní tyči, hlavičkující Zákostelský.
Po čtvrthodině hry převzali iniciativu hosté, měli více míč na svých kopačkách, ale střela Mareše za hranicí šestnáctky šla vedle, další dvě zakončení kryl Hanuš a když už M. Štochl dopravil míč do domácí sítě, tak nebyl gól uznán pro ofsajd.

V závěru poločasu mohla Vlašim zvýšit, když Hruška střelu Kosaka vyrazil, ale dorážka Nečase z malého vápna trefila opět brankáře Příbrami, následně Kosak z šesti metrů trefil Hrušku a Nečas po kolmici Vebra zacílil do míst, kde stál příbramský strážce svatyně.

Ve druhém poločase byla překvapivě lepší Vlašim. Nejprve Nečas pálil těsně nad, aby na druhé straně dopravil Šlapák míč do sítě, ale opět z ofsajdu.
V 63. minutě se Macek prosadil na pravé straně, ostrým centrem našel před brankou Vaněčka, který hlavou pod břevno zvýšil na 2:0.

Hra se otevřela z obou stran, útočilo se i na riziko v obranách, což více svědčilo domácím. Jenže Vaněček tváří v tvář Hrušku nepřekonal a ani Vojtova akce gólem neskončili, stejně se vedlo na druhé straně hostům. Proto si Vlašim připsala cenný ligový skalp.

Branky: 8. Zákostelský, 63. Vaněček. Rozhodčí: Svoboda - Vnuk, Míka. Poločas: 1:0.

Vlašim: Hanuš - Vebr, Petrů, Zákostelský, Průcha - Macek (70. Demeter), Macháček, Kosak (87. Matějka) - Janda (75. Vojta), Vaněček, Nečas (85. Červenka).

1. FK Příbram: Hruška – M. Štochl, Ricka, Krejčí, Divíšek – P. Pilík (60. Papšys), T. Pilík (65. Kdolský), Kraus, Mareš – Dušek (46. Bašič), Šlapák.