VYŠEHRAD – VLAŠIM 1:1

Po vyrovnaném úvodu přitlačili domácí na „pilu“, byli důrazní, což dělalo hostujícím hráčům problémy. Vyšehrad získával střed hřiště, v obraně útočníky Vlašimi k ničemu nepustil a v 18. minutě kuriózně otevřel skóre. Centrovaný míč od lajny nabral vítr a balón zapadl za záda překvapeného Hanuše.

Domácí ještě více zagresivnili hru, někdy na hranici i za hranicí tvrdosti, skluzovali a Vlašimští byli nešťastní.

O přestávce byla v kabině Vlašimi bouřka, která viditelně hostům pomohla. Zrychlili hru, byli agresivnější a po hodině hry vyrovnali, když ránu Kosaka vyraženou brankářem, dorazil do sítě Nečas.

V závěru mohli hosté zlomit skóre na svoji stranu, ale Nečas a hlavně Vojta, který netrefil z malého vápna prázdnou branku, již stavem nepohnuli.

Branka Vlašimi: Nečas. Poločas: 1:0.

Vlašim: Hanuš – Vebr, Macháček, Zákostelský (80. Kolašinac), Petrů – Pokorný, Macek (46. Demeter), Kosak – Nečas, Červenka (46. Vojta), Průcha (60. Matějka). Trenér: Luboš Urban.

Další přípravný zápas by měla Vlašim odehrát v sobotu od 11 hodin na přírodní trávě ligového 1. FK Příbram, ale… „Příbram se vrací ze soustředění a nevím, jestli má v provozu vyhřívání. Budeme s nimi v kontaktu, protože raději odehrajeme zápas na naší nové, velké umělce Na Lukách, což by bylo dobré pro lidi a fotbal, než aby nás hodili na malou v Příbrami. To bych byl hotový,“ má jasno kouč Vlašimi Luboš Urban.