VIKTORIA PLZEŇ B – VLAŠIM 2:1

V prvním poločase si Vlašim vypracovala více šancí, ale dvakrát Matějka, Kolašinac a Nečas je neproměnili.

Ihned po přestávce protrhl stavidla prvním gólem ve Vlašimi Demeter, jehož střelu brankář tečoval, přesto míč zapadl do branky. Následně Matějka dvakrát a Nečas (tyč) nenavýšili skóre, a tak domácí trestali.

Nejprve využil útočník nedorozumění brankáře s Petrů, za pět minut neudržel Pokorný nepříliš tvrdou střelu a dorážející hráč zvýšil na 2:1. Hosté mohli vyrovnat, ale dvakrát Nečasovi ani Matějkovi se to nepovedlo.

Trenér Vlašimi Luboš Urban se po zápase zlobil. „V mrazu a větru, ale na dobré umělce, měl zápas skončit 8:3 pro nás. Hra sice byla solidní, ale výsledek neuspokojivý. Vypracovali jsme si, proti běhavému, mladému týmu, z brejkových akcí řadu šancí, ale ale dali jeden upocený gól.“
Za Vlašim nastoupil poprvé Radim Nečas. „V první půli hrál vysunutého útočníka ze středu, a trošku se tam hledal, bylo vidět, že dlouho nehrál. Ve druhé půli hrál na levé straně, kde byl aktivní, dostal se do tří tutovek, nastřelil tyč plus připravoval šance. Byl hodně platný, ale neefetivní,“ dodal trenér k novicovi.

Branka Vlašimi: 51. Demeter. Poločas: 0:0.

Graffin Vlašim – I. poločas: D. Pokorný – Vebr, Petrů, Zákostelský, Průcha – Macháček, Matějka, Kosak – Janda, Nečas, Kolašinac.

II. poločas: D. Pokorný – Petrů, Macháček, Zákostelský, Průcha – Vl. Pokorný, Demeter, Matějka – Vojta, Jícha, Nečas.

V neděli od 14 hodin hraje Vlašim přátelský zápas na Vyšehradě (divize).