Hradec Králové - Graffin Vlašim 3:2

Vlašim se v utkání především soustředila na obranu a využívala rychlé brejky. V úvodním dějství měli více šancí fotbalisté soupeře, které buď vychytal Michal Toma nebo se střela nevešla mezi tři tyče. Ale přece jenom se Hradci Králové podařilo prosadit se - po rohovém kopu na zadní tyči skóroval Tóth. Graffinu se však ještě do poločasu náramně povedlo potrestat chybu soupeřovy obrany - Martin Kotyza srovnal na 1:1.

Po změně stran se více dařilo Vlašimi, do šance se dokonce dostal Janda, nicméně se neprosadil. Přesně v hodině hry se Hradec prosadil podruhé, po kombinaci rozvlnil vlašimskou síť Malinský. Vlašim však potrestala další soupeřovu chybu a na 2:2 srovnal Ladislav Janda. Rozhodující moment utkání přišel pět minut před koncem utkání, kdy branku na 3:2 vstřelil Janoušek.

Branky: 32. Tóth, 60. Malinský, 85. Janoušek - 40. Kotyza, 66. Janda. ŽK: 1:1. Poločas: 1:1.