Tescoma Zlín – Graffin Vlašim 1:1

Zlínský trenér postavil proti Vlašimi pět nových tváří a první poločas moc vzruchu nepřinesl. Teprve po půlhodině hry hlavičkoval nebezpečně domácí stoper Jugas. Vlašim odpověděla rychlým brejkem Strnada zakončeným nepřesnou střelou, a především hlavičkou Zlomisliče, které chyběly po rohovém kopu jenom centimetry. Přesto šli domácí ve 44. minutě do vedení. Dlouhý výkop Dostála propadl k Novákovi, který střelou po zemi pod padajícím vlašimským gólmanem Frydrychem otevřel skóre.

Druhý poločas odstartoval nápor Vlašimi a dvě tutovky Strnada, který v gólových pozicích nepotvrdil pověst kanonýra. Na malém vápně neuspěl ani Tafat. Zlín odpověděl tutovkou Elšíka, promarněným sólem Šroma, tvrdou ránou Bubláka a především břevnem z kopačky agilního Nováka.

Hned po něm rozehráli domácí rohový kop, nezvládli však návrat do obrany a po Strnadově brejku zakončil Tafat téměř do prázdné brány. Chvíli na to trefil vlašimský Petrů tyč, na opačné straně zneškodnil další Novákovu tutovku výtečný Frydrych.

„Opět jsme dojeli na nízkou efektivitu,“ posteskl si zlínský trenér Marek Kalivoda.

Branky: 44. Novák – 68. Tafat. Rozhodčí: Matějek – Handlíř, Čecháček. ŽK: Elšík, Jelínek – Tafat, Droppa. Diváci: 1274. Poločas: 1:0.

Tescoma Zlín: Dostál – Malý, Jugas, Hájek, Jelínek – Šrom (76. J. Dobeš), Bublák (78. Poznar), Elšík, Novák – Kroupa, Šmahaj (57. R. Dobeš). Trenér: M. Kalivoda.

Graffin Vlašim: Frydrych – Schuster, Krmpotič, Nešpor, J. Petrů – Vebr, Zlomislič, Droppa, Průcha – Bálek (52. Tafat), Strnad. Trenér: B. Kočí.