Graffin Vlašim – Varnsdorf 1:0

Vlašimi se na jaře zatím herně příliš nedaří, nicméně toto tvrzení nepotvrzoval začátek utkání, kdy Graffin předvedl několik pohledných akcí, ze kterých pramenily šance. Už v 1. minutě šel po hrubce hostující obrany sám na gólmana z pravé strany Vebr, který však vyběhnuvšího brankáře Porcala nastřelil. Vzápětí varnsdorfský gólman zlikvidoval tvrdou ránu z pokutového území v podání Bálka.

Krátce po 20. minutě se domácí fanoušci dožadovali odpískání pokutového kopu po ruce hostujícího Ježdíka, ale rozhodčí Příhoda byl jiného názoru a penalta se nepískala. Domácí Graffin si do konce prvního poločasu již žádnou šanci nevytvořil a předváděná hra příliš radosti rovněž nenabídla.

Druhý poločas zahájil svou střelou z otočky Droppa, mířil však jen doprostřed brány a ani nebezpečná rána Vebra po sklepnutí Bálka šla hranice šestnácti těsně vedle.

V 55. minutě přišel rozhodující moment utkání. Droppa na hranici vápna napřáhl k tvrdé střele, která skončila za zády Porcala. O vítězství domácích mohl definitivně rozhodnout o čtvrt hodiny později znovu středopolař Droppa, tentokráte však trefil břevno. A mohlo přijít potrestání. Balon po rohovém kopu propadl na zadní tyč a Jordán trefil také konstrukci branky. V závěru si již Graffin své vedení pohlídal.

Branka: 55. Droppa. ŽK: Kotiš, D. Procházka (oba V). Rozhodčí: Příhoda - Marek, Santarius. Diváci: 658. Poločas: 0:0.

FC Graffin Vlašim: Frydrych - Schuster, Nešpor, Krmpotič, J. Petrů (80. Kotyza) - Vebr, Droppa, Zlomislič, Průcha (90 + 2. Matějka) - Bálek, Nádeníček (70. Jícha).

SK Slovan Varnsdorf: Porcal - Breite, Kotiš, Pimpara, Ginzel, Mach (65. Jordák), Jakobovský (75. D. Procházka), Klavík (68. J. Procházka), Hozda, Rudnytskyy, Ježdík.