Lukáš Droppa vystřelil Vlašimi tři body

Vlašim - Fotbalisté Graffinu Vlašim se podruhé ve II. lize za sebou představili v domácím prostředí. Po povinném, ale vydřeném vítězství nad posledním Hlučínem brali tři body i se zachraňujícím se Varnsdorfem, když jedinou branku zápasu vstřelil Lukáš Droppa.

9.4.2011

Ilustrační fotoFoto: Deník/Michal Pavlík

Graffin Vlašim – Varnsdorf 1:0

Vlašimi se na jaře zatím herně příliš nedaří, nicméně toto tvrzení nepotvrzoval začátek utkání, kdy Graffin předvedl několik pohledných akcí, ze kterých pramenily šance. Už v 1. minutě šel po hrubce hostující obrany sám na gólmana z pravé strany Vebr, který však vyběhnuvšího brankáře Porcala nastřelil. Vzápětí varnsdorfský gólman zlikvidoval tvrdou ránu z pokutového území v podání Bálka.

Krátce po 20. minutě se domácí fanoušci dožadovali odpískání pokutového kopu po ruce hostujícího Ježdíka, ale rozhodčí Příhoda byl jiného názoru a penalta se nepískala. Domácí Graffin si do konce prvního poločasu již žádnou šanci nevytvořil a předváděná hra příliš radosti rovněž nenabídla.

Druhý poločas zahájil svou střelou z otočky Droppa, mířil však jen doprostřed brány a ani nebezpečná rána Vebra po sklepnutí Bálka šla hranice šestnácti těsně vedle.

V 55. minutě přišel rozhodující moment utkání. Droppa na hranici vápna napřáhl k tvrdé střele, která skončila za zády Porcala. O vítězství domácích mohl definitivně rozhodnout o čtvrt hodiny později znovu středopolař Droppa, tentokráte však trefil břevno. A mohlo přijít potrestání. Balon po rohovém kopu propadl na zadní tyč a Jordán trefil také konstrukci branky. V závěru si již Graffin své vedení pohlídal.

Branka: 55. Droppa. ŽK: Kotiš, D. Procházka (oba V). Rozhodčí: Příhoda - Marek, Santarius. Diváci: 658. Poločas: 0:0.

FC Graffin Vlašim: Frydrych - Schuster, Nešpor, Krmpotič, J. Petrů (80. Kotyza) - Vebr, Droppa, Zlomislič, Průcha (90 + 2. Matějka) - Bálek, Nádeníček (70. Jícha).

SK Slovan Varnsdorf: Porcal - Breite, Kotiš, Pimpara, Ginzel, Mach (65. Jordák), Jakobovský (75. D. Procházka), Klavík (68. J. Procházka), Hozda, Rudnytskyy, Ježdík.

FRANTIŠEK BOREK

9.4.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 15 000 Kč Číšníci a servírky číšník, servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Červený Újezd, Po zapracování možnost zvýšení mzdy.První kontakt telefonicky nebo osobně,. Pracoviště: Michal poustecký, 257 88 Červený Újezd u Votic. Informace: Michal Poustecký, +420 603 210 337. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 21 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník - operátor skladu. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Práce ve skladu, skladová činnost + práce na PC, nutná znalost MS Excel. Práce s NZV výhodou.Dobrý zdravotní stav - manuální šikovnost a zručnost, balení různého sortimentu zboží, schopnost práce na 12hod.směny (6-18, 18-6h.), zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost, trestní bezúhonnost, stabilní zaměstnání, čtvrtletní prémie za docházku, dotované stravování, kantýna, káva a voda zdarma, posilovna, dovolená 5 týdnů, 50% příplatek za přesčas a další příplatky dle zákona, svozová doprava - ze směru Vlašim, Benešov, Čerčany,Týnec n/S., Olbramovice, Bystřice, Vrchotovy Janovice, Sedlčany - tam i zpět. Osobní konzultace v kanceláři Job Leader pod autobusovým nádražím v Benešově, Žižkova 360.Po-ČT 7,30-14,00 hod, nebo domluvit schůzku.. Pracoviště: Job leader czech s.r.o. - žižkova, Žižkova, č.p. 360, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Jitka Čadilová, +420 775 880 555,. Výroba - Výroba Strojírenští technici 13 700 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13700 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Votice, Hledáme šikovné uchazeče na pozici Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování. , Požadujeme:pracovitost a zodpovědnost - vyučení v potravinářství výhodou- potravinářský průkaz výhodou, Nabízíme: stabilní zaměstnání na HPP,možnost kariérního růstu,Příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, bonusy/prémie. Kontaktovat telefonicky nebo emailem, nebo osobně na adrese Benešov, Křižíkova 2158 od 9-14 hod.. Pracoviště: Penkart s.r.o. votice - mokate czech,s.r.o., 259 01 Votice. Informace: Zuzana Laurichová, +420 732 337 762. Výroba - Výroba Seřizovači 22 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: firemní benefity, osobní ohodnocení. Pracoviště: Velteko s.r.o., K Borovičkám, č.p. 1716, 258 01 Vlašim. Informace: David Chvojka, +420 724 081 252.

2

Vlašimská rezerva je po vítězství v čele tabulky

Jankov konečně urval výhru

SK Benešov má nového předsedu, je jím Tomáš Novák

Benešov - Nově zvolený Výkonný výbor fotbalistů SK Benešov na svém první zasedání zvolil v pondělí 15. října svého předsedu tak, jak mu ukládají Stanovy spolku. Nově ale zvolil i místopředsedu, kterého teprve musí zakotvit do nových stanov. To si dal výkonný výbor jako jeden ze základních úkolů.

-

Skvělý Benešov, marná Vlašim

Benešovsko - Zatímco v derby s Benešovem hokejisté Vlašimi zazářili úchvatným obratem, v sobotu doma splakali nad výdělkem, když je krutým výpraskem 9:2 vyprovodil Rakovník. To Benešov zazářil, přemohlo totiž silný celek Příbrami po velké bitvě 3:2.