Graffin Vlašim – Hlučín 2:0

V úvodu byli domácí aktivnější. Ve 13. minutě utkání po standardce Vebra na zadní tyči zakončoval Nádeníček a hostující gólman Hampl musel v tísni vyrazit balon na rohový kop. O chvíli později zaváhal Štefek, ale Nádeníček jeho chybu nedokázal využít.

Do konce poločasu se staly další dvě události, ve kterých měl prsty hostující Cverna. Nejdříve z velké dálky trefil břevno Frydrychovy brány a posléze obdržel druhou žlutou kartu v utkání a mířil předčasně do sprch.

Po přestávce začala Vlašim přesilovku nebezpečnými ranami Vebra, které skončily zhruba metr vedle hlučínské branky. V 72. minutě se již Graffin dočkal. Nádeníček dostal centr z pravé strany do pokutového území, a jeho střela měla gólové parametry.

O pět minut později se průnikem ve středu pole blýskl Stejskal vysunul Jíchu a kanonýr vlašimské rezervy se po sóle poprvé trefil za A tým ve druhé lize. Aktivní Jícha se v závěru utkání mohl ještě prosadit, ale jeho střela po rohovém kopu skončila těsně vedle a posléze mířil doprostřed.

Branky: 72. Nádeníček, 78. Jícha. Rozhodčí: Adam - Teuber, Koval. ŽK: Jícha, Schuster - Cverna 2. ČK: 43. Cverna (H). Diváci: 750. Poločas: 0:0.

FC Graffin Vlašim: Frydrych - Schuster, Nešpor, Krmpotič, Petrů - Janda (62. Jícha), Droppa (37. Stejskal), Zlomislič, Vebr - Bálek (80. Tafat), Nádeníček.

FC Hlučín: Hampl - Bogdáň, Cverna, Wludyka (61. Koubek), Pavlík, Bartl (78. Ondrušík), Motal, Žondra, Štefek, Hrtánek, Hanus.