Písek – Graffin Vlašim 3:1

Do zápasu vstoupila lépe Vlašim a během čtvrthodiny zahrozila nepřesným centrem Norka, který vylekal brankáře Písku Vršeckého. Po rohu si domácího gólmana nepřišel ani Strnad. Písečtí se poté probudili, první střelu ještě Kulovaný chytil, ale v 20. minutě sklepl Zušťák míč pro naběhnutého Matejova, který tváří v tvář Kulovanému uspěl – 1:0. Do konce poločasu byla, ale aktivnější Vlašim, ale gólově neudeřila (Janda, Kotyza).

Po přestávce trenér Vlašimi Boris Kočí poslal do boje další hráče i nového devatenáctiletého mladíka Damira Zlomisiče, což ale k obratu nevedlo. Naopak domácí trestali každou chybu ve vlašimské obraně. Nejprve Pastyrik hlavou po centru Šlapáka a posléze Šlapák po milimetrové nabídce Linharta, zvýšili již na 3:0. Hosté se snažili alespoň snížit, což se nakonec povedlo v závěru Vebrovi ranou z dvaceti metrů.

Branky: 20. Matejov, 59. Pastyrik, 84. Šlapák - 87. Vebr. Rozhodčí: Němec.

Graffin Vlašim – 1. poločas: Kulovaný - Nešpor, Krmpotič, J. Petrů, Schuster - Kotyza, Droppa, Janda, Norek - Strnad, Nádeníček.

II. poločas: Kulovaný - Nešpor (60. Vebr), Krmpotič, J. Petrů, Norek - Kotyza, Stejskal, Zlomisič, Průcha - Bálek, Nádeníček (60. Tafat).