,,Vedení fotbalového klubu FC Graffin Vlašim oznamuje, že do konce této rozehrané sezony 2010/2011, tedy do 30. června 2011, povede mužstvo ve 2. fotbalové lize jako hlavní trenér Boris Kočí. Jméno prvního asistenta bude známo do konce roku,“ uvedl v tiskové zprávě sportovní ředitel vlašimského klubu Milan Kuklík.

Boris Kočí byl v minulosti nejen trenérem, ale také dobrým hráčem. V minulosti nový kouč Vlašimi nastupoval v nejvyšší soutěži za Bohemians, Liberec a Spartu. Poté začal také svou trenérskou kariéru.

Jako trenér začínal v divizních Rokycanech a odtud zamířil do Plzně, kde působil jako asistent hlavního trenéra. Poté odešel do Sparty, kde trénoval čtyři roky tamní rezervní tým. Posléze zamířil trénovat do Baníku Sokolov, kde působil jako hlavní kouč, ale dlouho se tam neohřál a zamířil na Žižkov, kde působil jako asistent trenéra nejprve pod Csaplárem, Grigou a poté i pod trenérem Ščasným. Na Žižkově vedl tým i jako hlavní kouč, ale pouze jako záskok za disciplinárně potrestaného trenéra Ščasného. Svou poslední štaci si Kočí připsal jako asistent hlavního trenéra Miroslava Koubka v prvoligovém Baníku Ostrava.

JIŘÍ PAÝR