Třinec – Graffin Vlašim 2:1

V domácí sestavě se poprvé na jaře objevil v základní sestavě útočník Onuchukwu. A byl to právě on, který ve 14. minutě využil Jouklovy přihrávky a otevřel skóre zápasu. Vzápětí to byli opět domácí, Joukl však v dobré pozici mířil pouze do tyče. Třinečtí v první půli hýřili aktivitou. Sedm minut před přestávkou zneškodnil hostující brankář Toma další šanci Joukla.

Také po změně stran si domácí vypracovali několik slibných brankových příležitostí, gólem však skončila až jemná teč útočníka Onuchukwu z 76. minuty. Radost domácích ještě nestačila pominout a z následné akce snížil po rohovém kopu Süsser. Vlašimští se trefili do sítě po třech zápasech a poprvé na jaře na hřišti soupeře. Jednobrankové vedení si již domácí celek pohlídal.

„S vítězstvím jsme spokojeni. Jen s tím naším zakončením stále ještě pokulháváme. I přes deštivé počasí bylo hřiště nakonec v dobrém stavu,“ zářil spokojeností po utkání domácí kouč Jiří Neček.

„Chtěli jsme tu získat minimálně bod, takže odjíždíme zklamaní. Třinec zvítězil zaslouženě, jediné pozitivum snad je, že jsme již zachráněni,“ dodal po utkání trenér Vlašimi Roman Nádvorník.

Branky: 14. a 76. Onuchukwu – 77. Süsser. Rozhodčí: Hájek – Gallo, Handlíř. ŽK: Onuchukwu, Lisický – J. Veselý, Jungr, M. Nešpor. Diváci: 411. Poločas: 1:0.

Fotbal Třinec: Lipčák – Lisický, Hupka, Kuděla, Bednářek – Malíř, Ceplák (78. Hanus), Maroši, Eismann – Joukl (78. Doležal), Onuchukwu (85. Szmek).

Graffin Vlašim: Toma – J. Veselý, M. Nešpor, Kropík, D. Nešpor – Štochl (74. Mucha), L. Vebr, Süsser, Jungr – Stejskal (54. Svátek), Petr (66. M. Veselý).