Sokolov – Graffin Vlašim 1:1

Domácí byli v úvodu lepším mužstvem a dostali se do vedení, když si centr ze strany zpracoval v šestnáctce Radzinevičius, zbavil se stopera a poslal míč do sítě. Po půlhodině hosté vyrovnali hru, zlepšili pohyb a ve 40. minutě i skóre. Centr Markoviče si na zadní tyči zpracoval Jungr, popotáhl si míč okolo brankáře a obránce a zacílil do sítě. Na vlašimskou stranu mohl strhnout výhru dvakrát Svátek a jednou střídající Petr, ale příležitosti neproměnili. Stejně dopadli i domácí po závarech před hostující brankou.

„Jsem rád, že jsme zápas s kvalitním soupeřem odehráli a po týdenní pauze si hráči zvykli na zápasové tempo. Šli jsme do utkání z tvrdého tréninku a jsem rád, že ho hráči zvládli se ctí. Od 30. do 80. minuty jsme hráli dobře, v závěru nás soupeř zatlačil,“ řekl kouč Vlašimi Roman Nádvorník zápasu a dodal k sestavě: „Podobná sestava měla nastoupit i v Jihlavě. Byly v ní dvě změny jedna vynucená a jedna nevynucená. Vynucenou byl Süsser, který si ve středu rozpáral na tréninku při skluzu koleno o kámen a má na něm šest stehů.“

Branky: 25. Radzinevičius – 40. Jungr. Poločas: 1:1.

Graffin Vlašim: Toma – Schuster (46. M. Nešpor), Kropík, Patka (75. J. Veselý), D. Nešpor (75. Císař) – Štochl (75. Janda), Pokorný, Jungr, Švamberk (55. Mucha) – Markovič (55. Petr), Svátek.

Sokolov: Zacharda – Šmerda, Jašíček, Studík, Čupr – Podrázký, Jablonský, Čada, Vaněček – Mlika, Radzinevičius. Střídali: Kaplan, Duchnič, Dejmek.