Graffin Vlašim B – Černolice 1:0


Od úvodního hvizdu rozhodčího Kabyla se domácí do Černolic zakousli, dobře kombinovali, jenže bonbónek v podobě gólu nepřišel, když V. Pohorský, M. Jíša a Janda sóla neproměnili. Hosté vyslali na Dolečka jen dvě nebezpečnější střely z dálky.


Ve druhém poločase se pokračovalo podle stejného scénáře. Domácí dobývali hostující branku, ale v největší šanci M. Jíša zklamal. Rozhodnutí zápasu přišlo v 84. minutě. Střídající a zároveň trenér béčka Vlašimi J. Veselý unikl a jeho centr uklidil do sítě Nešpor. O chvíli později nastřelili hosté břevno, ale Vlašim si již výhru nenechala vzít.


„Celý zápas jsme měli pod kontrolou, vytvářeli si šance, které jsme nedali, na což stále trpíme. Soupeře jsme pustili jen ke střelám z dálky. Kluci se snažili, ale postupem času nahrávalo hostům hřiště, které bylo čím dál víc rozbahněnější. Jsem rád, že jsme v závěru urvali tři body,“ byl po zápase spokojený asistent trenéra Vlašimi B Vladimír Kout.


Branka: 84. Nešpor. Rozhodčí: Kabyl.
ŽK: 0/2. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

FC Graffin Vlašim B: Doleček - Havlíček, Nešpor, Stibůrek, Císař – M. Jíša (70. J. Veselý), Stejskal, Janda, J. Pohorský (70. Říha) – Kacafírek, V. Pohorský (80. Vaník).