STARŠÍ DOROST

VLAŠIM – FC MĚLNÍK 8:1

Do utkání vstoupili aktivně, ale neproměnili dvě vyložené šance. A tak v 10. minutě udeřili hosté po rohu Antošem. Ihned z protiútoku ale vyrovnal Dušek a do přestávky ještě Motyčka po pěkné kombinaci, po individuální akci velmi dobře hrající Dušek a s notnou dávkou štěstí kapitán F. Brýl, upravili na 4:1.
Druhý poločas už neměl takovou kvalitu jako první, přesto domácí vstřelili další čtyři branky. Nejprve Dušek krásným lobem zkompletoval hattrick, poté dvakrát zaúřadoval agilní Matzner a na konečných 8:1 uzavřel trochu akrobaticky F. Brýl. Za zmínku ještě stojí zbytečné vyloučení hostujícího Čičmance, který si vůči hlavnímu rozhodčímu pustil pusu na špacír.

„Po celý zápas jsme byli jednoznačně lepší a zejména v prvním poločase jsme hráli výborný fotbal. Všichni kluci hýřili pohybem a bylo na nich vidět odhodlání, jak moc chtějí napravit nezdar z minulého zápasu. Za výkon zasluhují všichni pochvalu a jsem rád, že dorazila i dosti početná skupinka našich fanoušků, za což bych jim chtěl poděkovat," měl radost po zápase trenér Vlašimi Josef Linhart.

Branky: 11., 32. a 62. Dušek, 41. a 88. F. Brýl, 63. a 65. Matzner, 18. Motyčka – 10. Antoš. Rozhodčí: Velebil. ŽK: 1:1. ČK: 65. Čičmanec (M). Poločas: 4:1. Vlašim: Štecher – Chvátal (46. Vesecký), Rut, Němec, Martinák – Motyčka, Brýl, Jeništa, Matzner – Vejvoda (80. Jelínek), Dušek.

VOTICE – SEDLČANY 0:5

Branky: 13. a Matoušek, 32. Lhota, 57. Kouklík, 70. Procházka. Rozhodčí: M. Balík. ŽK: 2:2. Poločas: 0:3. Votice: Malík – Sobíšek (66. Kočí), Baťha, Horák (80. Doubrava), P. Dvořák, Křemen, T. Kramný, Lacina (80. Koucký), V. Budil, Halas, Sochůrek (64. Procházka).

MLADŠÍ DOROST

VLAŠIM – FC MĚLNÍK 3:1

Vlašim do zápasu nevstoupila dobře a prohrávala, ale brzy po průniku Pajka vyrovnal Arnolt. Poté začali rytíři diktovat tempo a po pěkné akci a přihrávce Laloučka přidal druhý gól Arnolt. Do konce poločasu z několika příležitostí zvýšil F. Brýl na 3:1.
Druhý poločas začal gólovou šancí Buchta. Poté ale převzali iniciativu hosté, vyhrávali osobní souboje, nakopávali dlouhé míče a několikrát domácí podržel brankář Fialka, nebo mu pomohl Zeman i tyč.

Branky: 10. a 14. Arnolt, 21. V. Brýl – 8. Černý. Rozhodčí: Velebil. ŽK: 3:3. Poločas: 3:1. Vlašim: Fialka – Coufal, Brýl (71. Drož), Zvára (41. Menda) – Křemen, Blažek, Pajk (41. Buchta), Zeman – Lalouček (52. Kaprál) Arnolt, Štyx.

VOTICE – SEDLČANY 1:7

Branky: 42. Kočí – 20., 34., 46. a 62. Nováček, 3. Chocholoušek, 31. Kouklík, 43. Čejda. Rozhodčí: D. Budil. ŽK: 2:5. Poločas: 0:4. Votice: Š. Budil – Míka (29. Kořínek), Sobíšek (52. Kocourek), P. Dvořák, Koucký, Molčík (41. T. Kramný), Lacina (52. Košař), Kočí, Sochůrek, J. Dvořák, Doubrava (70. Poustecký).