Starší dorost

SK Benešov – ZČE Plzeň 2:1
I když byli hosté v začátku zápasu iniciativnější brankové příležitosti si vytvářeli domácí. Nejprve Benák hlavičkoval po centru Kačírka do tyče, vzápětí Kubáskův lob přes gólmana skončil na břevně a Benákova střela šla vedle. Hosté nehráli špatně, ale do vyložené šance se nedostali. Druhý poločas byl dramatický a šance byly na obou stranách. Benešov šel do vedení v 50. minutě Benákem po přihrávce Kubáska. Poté na obou stranách vykopli míč hráči z brankové čáry, Benák zakončil dvě sóla mimo branku a Šmejkal nastřelil břevno. A tak hosté v 78. minutě trestali, když míč z trestného kopu, po nedorozumění Večery s Přibylem skončil za Fraňkovými zády – 1:1. Jenže za tři minuty Vrňák po vysunutí Kačírkem vsítil vítězný gól Benešova. V závěru mohli hosté vyrovnat, ale Přibyl výborným zákrokem akci přerušil.

„Získali jsme povinné body s posledním týmem, který však nepatřil k nejhorším. Soupeře jsme drželi nad vodou, hlavně díky neproměněným šancím. Jenom Benák jich měl pět! Musím pochválil za předvedený výkon mladičkého Pepu Sysla, který byl naším nejlepším hráčem, “ měl radost trenér Benešova Miroslav Bubeník.

Branky Benešova: Benák, Vrňák. Rozhodčí: J. Svoboda. Poločas: 0:0.

SK Benešov: Franěk – Sysel, Večera, Přibyl, Páv – Kačírek, Bredler, Šmejkal, Helma (70. Vrňák) – Benák (82. Slavík), Kubásek (68. Peter).

Rokycany - Vlašim 5:0
Zápas se od první minuty jasně vyvíjel ve prospěch domácích. Za celý zápas si vytvořili mnoho šancí a hlavně ve druhém poločase je dokázali vyjádřit gólově.

„Hodně tvrdé utkání, ve kterém jsme byli horším mužstvem,“ zhodnotil smutně zápas trenér Vlašimi Luděk Matoušek.

Branky: nenahlášeny. Poločas: 1:0. FC Graffin Vlašim: Švingr - Zeman Peroutka Kahoun Braný - Vondrák Matoušek Bouček Hanuš Jaroš - Turek.

Mladší dorost

Benešov – ZČE Plzeň 1:0
První poločas mezi celky sousedící v tabulce moc fotbalové krásy nenabídl. Benešov byl aktivnější. Ale dvě střely Radačovského, Marušáka a Hrocha neznamenaly pro hostujícího brankáře výraznější nebezpečí. Hosté za první dějství vystřelili jen jednou, a to v 9. minutě nad. Ke konci poločasu domácí přeci jen zabrali a soupeře přitlačili. Jenže útočníci Kubásek i Marušák byli na poslední chvíli zablokováni vracejícími se obránci, Marušák hlavičkoval nad a Radačovského střelu tečoval bránicí hráč mimo. Druhý poločas byl na fotbalové okamžiky bohatší. Úvod patřil Benešovu. Ve 46. minutě Zavadil přihrál Kubáskovi, který na zadní tyči našel Sysla, a ten střelou z první překonal brankáře – 1:0. V 50. minutě Vrňák našel Marušáka, ten přihrál před branku nabíhajícímu Kubáskovi, který trefil vzdálenější tyč. O dvě minuty později orazítkoval tu samou tyč střelou zpoza vápna Marušák. Poté pomalu přebírali iniciativu hosté. V 54. minutě mohli vyrovnat, ale útočník z malého vápna hlavičkoval přímo do náruče Pechače. V 64. minutě plzeňský hráč pronikl do vápna, ale křížnou střelu vyrazil benešovský gólman mimo. V 74. minutě po pěkné kombinaci Vrňáka, Kubáska a Bredlera zakončoval Zavadil vedle. V 78. minutě hostující brankář vyrazil Kubáskův trestný kop mimo. Poté dvakrát zasahoval Pechač proti nebezpečným střelám z kopaček plzeňských hráčů. Už v nastavení přišel před domácí branku centr z levé strany, ale nabíhající útočník z malého vápna přestřelil odkrytou branku.

„Jediné pozitivum jsou získané tři body. Hosté mě zklamali svým výkonem a na nás zřejmě dolehla menší krize. Hráli jsme špatně, málo běhali a kazili hodně přihrávek. Po střelení branky jsme měli ještě několik šancí, abychom stav pojistili, ale místo toho jsme se až do konce zápasu báli o výsledek a soupeř nás v nastavení málem potrestal vyrovnávající brankou,“ oddechl si kouč Benešova Tomáš Radil.

Branka: 46. Sysel. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: Komárek, Zavadil / 1. Poločas: 0:0.

SK Benešov: Pechač – Hronek, Sysel (65. Mareš), Komárek, F. Jendele – D. Jendele (41. Vrňák), Zavadil, Radačovský (78. Svoboda), Hroch – Marušák (65. Bredler), Kubásek.

Rokycany - Vlašim 3:2
Do zápasu vstoupili Vlašimští dobře a Kuklovu střelu z otočky do šibenice vytáhl gólman na roh, Přitasil z úhlu trefil gólmana a o chvíli později nastřelili hosté po rohu břevno. Postupně začali hrozit domácí, kteří byli na hřiště menších rozměrů více adaptováni a hráli hlavně na dlouhé nakopávané míče. Nejprve stříleli mimo, ale v 18. minutě Škarda netrefil míč při odkopu a soupeř před brankářem Filipem nezaváhal – 1:0. Až do konce poločasu měla obě mužstva šance, větší domácí, ale stav se nezměnil. Do druhého poločasu vstoupili Vlašimští výborně, Houdek uvolnil po pravé straně Mir. Filipa, a jeho centr dopravil Kováč do sítě – 1:1. Domácí odpověděli, nejprve stříleli vedle, poté míč lapil Filip, ale na třetí dorážku po nastřelené tyčce nestačil – 2:1. V 56. minutě křížnou střelu dorazil nabíhající hráč potřetí do vlašimské branky. Po šancích na obou stranách, v 67. minutě snížil Kukla po sóle na 3:2. Od této chvíle vrhli hosté vše do útoku, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

„Domácí na hřišti, které svými rozměry nesplňovalo standard, pouze nakopávali míče na své útočníky, my jsme naopak nevyužili šance v samém začátku zápasu. Měli jsme, hlavně ve druhém poločase, více ze hry, ale rozhodčí domácím pomohli k vedení brankou z ofsajdu a neodpískáním penalty v náš prospěch. Kluci bojovali, ale měli také smůlu v koncovce. Rozhodně jsme měli na vítězství,“ byl po zápase rozčarovaný kormidelník Vlašimi Vojtěch Pohorský.

Branky Vlašimi: Kováč, Kukla. Rozhodčí: Kožár. Poločas: 1:0.

FC Graffin Vlašim: Martin Filip – Přitasil, Škarda (Špička), Čorba, Zajíc, – Miroslav Filip (Zeman), Kováč, Houdek, Skalický (Maťha) – Zámostný, Kukla.